Jump to content

Kurulum Hatası

Recommended Posts

arkadaşlar ben tncxp yi kurmaya başladığımda biçimlendirme yaptıktan sonra dosyaları kopyalamaya geçti kur daha sonra çok dosyayı yazdıramama hatası verdi çıkarma işleminimi yanlış yaptım bi videolu anlatım ile yardım edebilirsiniz bana şimdiden teşekkürler!

Cd yazdırma işleminde hız en sondaydı bazı arkadaşlar 8x hızda gerçekleştirmelisin yazma işlemini ondan kaynaklanıyor olabilirmi!

tnc xp sp3 kurulurken bir kaç dll dosyasının kopyalamasında hata veriyor.. ondan sonra sistem eksik ve sorunlu kuruluyor.. cok değişken bir olay .. en ay 30 pc de dnedim 6-7 sinde bu hatayı devamlı verdi.. tnc süper bir sistem ama neden sorun vermeye başladı anlamadım..

• 2 ay sonra...
tnc xp sp3 kurulurken bir kaç dll dosyasının kopyalamasında hata veriyor.. ondan sonra sistem eksik ve sorunlu kuruluyor.. cok değişken bir olay .. en ay 30 pc de dnedim 6-7 sinde bu hatayı devamlı verdi.. tnc süper bir sistem ama neden sorun vermeye başladı anlamadım..

aynı kopyalama hatası bendede oluyor teknik servis çalışanıyım ayda en az 50 makinaya format atıyorum ilk remlerden şüpheleniyorum bios update si yaptım yine olmadı kasada değiştirmediğim anakart ve rem kaldı

• 11 ay sonra...
aynı kopyalama hatası bendede oluyor teknik servis çalışanıyım ayda en az 50 makinaya format atıyorum ilk remlerden şüpheleniyorum bios update si yaptım yine olmadı kasada değiştirmediğim anakart ve rem kaldı

tncxp de bi sorun var .denedim bu hatayı verdi baska cdle attım hiç bir hata vermedi .bidaha üstünde calıssalar iii olur

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...