Jump to content

Elde Oynamalık Oyun Cihazı Düşüncesi ?

canhayelmert3
 Share

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar.Ben işim dolayısı ile devamlı hayatım otobüslerde geçmektedir.Cep telefonu ile bir yere kadar idare ediyor.Çünkü facebook-instagram-tweeter vb. hiçbir sosyalliklerle alakam olmadığı için telefon bir yere kadar yetiyor bana.Şimdi gelelim ne aradığıma.Sizlerin bu konu hakkında alternatif yorumlarınıza ihtiyacım var.Ben genelde offline olarak dövüş-maç-yarış-fps tarzı oyunlar oynuyorum.Telefona'da yükledim aslında ama ne bileyim ps3-4 vb. oyun ekipmanları gibi olmuyor.E tabi onuda otobüse bağlama şansım yok :) Google amca'dan baktığımda nintendo tarzında ortası ekran kenarlarında oyun butonları bulunan çok güzel cihazlar gördüm.Şimdi bunların kaç çeşidi var bilmiyorum biraz yabancıyım bu konulara.Bana dediğim gibi yukarıda saydığım oyun kategorilerinde hizmet edebilecek ve en önemli özelliği benim için internetten indirip oyun yükleyebileceğim bir sistem olması lazım.Aslında normal şartlar mesela 50 çeşit dövüş-yarış yüklemiyorum genelde en fazla her kategoriden 2 çeşit yükleyen biriyim genelde.Evimdeki pc'de bile hala zaman bulursam :) nfs underground yapan biriyim :) Bana elinde tutunca tam oturacak :) oyun zevki verecek bir oyun cihazı tavsiyesinde bulunursanız çokkkk memnun olurum arkadaşlar.sizlerden haber beklemekteyim.iyi geceler sağlıklı nice günler dilerim herkese.

merhabalar cuneyt78.dediğiniz ürüne internette inceledim.ancak go-1001-3006-3004 tarzı modeller olduğunu gördüm.belkide araştırsam daha kendi içerisinde çeşit modeli vardır.aralarında hangisi benim işimi görebilir.Sen veya başka arkadaşlarımız konu hakkında bilgisi varsa çok memnun olurum.