Jump to content

Kurtarma Cd Si Lazımmm

Recommended Posts

Kardeş, Eset smart security ve nod 32 4. sürümlerinden itibaren SysRescue boot media üretiyor. Bunu program üzerinden yapmak zahmetli. Ama hazırı var. Linux tabanlı değil, windows tabanlı. Virüs tarama ve temizleme özelliği de var. Cd den boot edip virüs temizliği ve sistem onarımı yapabilirsiniz. Eset firmasına da güvenirsiniz artık. Normalde virüs programları temizlik yaparken güvenli kipte bile explorer.exe ye bulaşmış virüsleri silemedikleri için bu yönteme gerek vardır.

İki farklı adresten vereyim, istediğinden indir. Tamamı 205 mb.

Please register to see this content.

Kardeş, Eset smart security ve nod 32 4. sürümlerinden itibaren SysRescue boot media üretiyor. Bunu program üzerinden yapmak zahmetli. Ama hazırı var. Linux tabanlı değil, windows tabanlı. Virüs tarama ve temizleme özelliği de var. Cd den boot edip virüs temizliği ve sistem onarımı yapabilirsiniz. Eset firmasına da güvenirsiniz artık. Normalde virüs programları temizlik yaparken güvenli kipte bile explorer.exe ye bulaşmış virüsleri silemedikleri için bu yönteme gerek vardır.

İki farklı adresten vereyim, istediğinden indir. Tamamı 239 mb.

Please register to see this content.

ya bu birinci verdiğiniz linkte trojan uyarısı cıktı normalmi acaba....bendede nod kurulu trojan algıladıda...

ya bu birinci verdiğiniz linkte trojan uyarısı cıktı normalmi acaba....bendede nod kurulu trojan algıladıda...

Hayır, normal değil. Nod 32 kolayına yanlış alarm vermez. Linkleri değiştirdim, hata için özür dilerim.

goggle da bi arattırim dedim ama bu versiytonun türkçesi yok...galiba en zor olanını tavsiye ettin bana :) bakalım biraz daha kurcalayalım belki bulurum...

Nasıl Türkçesi yok ya.. Forumu biras kurcalasana.. Ne geziyorsun googleda falan..

Ara forumu bir sürü versiyon bulursun.. Hazır bekleme ara ! ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...