Jump to content

Google Chrome Yer Imi Cubugunu Genişletme ?

emre_toy
 Share

Recommended Posts

Aslında boş sekme de arama çubuğuna tırnaksız “chrome://flags” yazılıp ayarlara bakılabilir ama tüm ayarlar etkileneceği için ne yapıldığı önemli burdan bi bakabilirsiniz 

Verdiğim linkteki uzantıyı kullanabilirsiniz. Yer imlerinizi listeliyor. Ben çok beğeniyorum. İster karanlık tema olabiliyor, isterseniz sayfanın sağında, isterseniz sayfanın soluna ayarlayabiliyorsunuz. Arama yaparak istediğiniz sayfaya ulaşmak da mümkün. Nasıl açılacağını dahi seçebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar sayfayı ekleyebilirsiniz üstelik adlarıyla. Saygılarımla...

Please register to see this content.

Tavsiyem tüm tarayıcılar da, yerimi çubuğuna koyduğun yerimlerini adlarını kısaltman ve mümkünse, klasörler içinde saklamandır.

Bir de yerimi eklediğinde isimlerini kısaltırsan, yerimi çubuğunda çok daha az yer kaplarlar.

Edited by kadetti

fth_zgr1965, 04.04.2021 - 12:18 yazdı:

Verdiğim linkteki uzantıyı kullanabilirsiniz. Yer imlerinizi listeliyor. Ben çok beğeniyorum. İster karanlık tema olabiliyor, isterseniz sayfanın sağında, isterseniz sayfanın soluna ayarlayabiliyorsunuz. Arama yaparak istediğiniz sayfaya ulaşmak da mümkün. Nasıl açılacağını dahi seçebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar sayfayı ekleyebilirsiniz üstelik adlarıyla. Saygılarımla...

bunu denedım ama yatmadı kafama attıgım gorseldekı gıbı sadece sıte gorsellerı olacak sekılde ısımsız. 2 satır olmasını ıstıyorum.

kadetti, 23 saat önce yazdı:

Tavsiyem tüm tarayıcılar da, yerimi çubuğuna koyduğun yerimlerini adlarını kısaltman ve mümkünse, klasörler içinde saklamandır.

Bir de yerimi eklediğinde isimlerini kısaltırsan, yerimi çubuğunda çok daha az yer kaplarlar.

bu sekılde pek benım ıcın stabıl degil attıgım gorseldekı gıbı yapablirsem sadece görselleri kucuk kare resım olarak yeterlı olacaktır . 

logosoft, 23 saat önce yazdı:

@emre_toy arkadaşım anladığım kadarıyla tek sayfada tüm yer imlerini  görmek istiyorsun çabuk ulaşmak adına.Tavsiyem  centbrowser  olacaktır ben yaklaşık 8 9 aydır kullanıyorum chroem tabanlı ve tüm google servisleri ile sorunsuz çalışıyor.Google kayıtlı şifrelerim yer imlerim almaz diye derdinde olmaz tam anlamıyla senkronize oluyor.denemeni öneririm.Ben nereden buldum  by faruk arkadaşımızın kmp sisteminden görüp kullanmaya başladım.

chrome uzerınde bır eklentı bulabılırsem daha ıyı olur hocam ya. 

Roomy Bookmarks Toolbar adlı eklenti işini görecektir. Zamanında chrome mağazasında vardı ama şuan kaldırılmış o nedenle doğrudan kurulum gerçekleşmiyor. Aşağıdaki linkten indirdikten sonra chrome uzantılara manuel eklemen gerekiyor.

-THR-, 8 saat önce yazdı:

Roomy Bookmarks Toolbar adlı eklenti işini görecektir. Zamanında chrome mağazasında vardı ama şuan kaldırılmış o nedenle doğrudan kurulum gerçekleşmiyor. Aşağıdaki linkten indirdikten sonra chrome uzantılara manuel eklemen gerekiyor.

kurdum ama tam olarak aradıgım buda degıl :(

logosoft, 7 saat önce yazdı:

@emre_toy Buraya bak arkadaşım.

bunlara göz attım ıse yarar bırsey cıkmadı malesef. 

Edited by emre_toy