Jump to content

Multiboot Icin Bi El Atın Arkadaşlar

sky053

Recommended Posts

Arkadaşlar Multibootlu cd hazırladım TNCTR de paylaşmak istiyorum ama ne yazıkki vaktim yok benim için update yapacak arkadaşlar pm atarsa DVD sini gonderiim upload yapsaınlar.

Bazı goruntuler.

Not: 1 haftada cay molalarında yaptım içindeki sistemler bana ait değildir. Sadece duzenlemelerini yaptım.

BOOT MENU

0000e.jpg

0001h.jpg

0002.jpg

0003k.jpg

livemenu.jpg

XP KURULUM

kurulum.jpg

XP LİVE

xplive.jpg

CD MENU

xpcdmenu.jpg

XP

xpdestektop.jpg

XP ; Morning in yaptıgı XP dir ( Elimde en guncel o vardı ve Nlite olmadıgı için onu kullandım. )

Detay için:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=86975&st=640&p=459274entry459274[/CODE]

Tabi Reklamların silinmiş hali ( Kurulum ekranı destk bilgisi driver ekranı vs.. Reklam yokdur ne benim ne başkasının ) bi kac duzeltme de yapıldı. WPİ içerir ( Reklamsız )

XP live

Windows.XP.Live!.May.2008.SoPoRific kullanıldı.

Mini XP XP extended ( morning di galiba tam hatırlamıyorum )

BOOT ekranını bir arkadaş paylaşmıştı adını hatırlamıyorum okursa yazasın onada tesekkeurler.

Vista Lite yine TNCTR den indirdiğim vista cd versiyonu

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=70491&st=60&start=60[/CODE]

Extralarda combofix, portable programlar kucuk oyunlar vs. vardır DVD boş kalmasın diye:D

Sagında solunda copyright yada ecüş bücüş yazılar yokdur. Sadece Boot ekranında kurulum sırasında vardır sadece designed yazar birde destek kısmında mail adresim sorunlar için başka bir yerinde reklamlar yokdur. Linkdeki sisemler oldugu gibib dahil edilmiştir.

[b]Upload edicek arkadaşlar aranıyor. [/b]

[b]

NOt : upload edilirse isteyen istediği yerde edit yapabilir serbesttir hatta yeni fikirler cıkarıp uygulayabilirsiniz. Hem bende indirmiş olurum paylaştıkca gelişir.[/b]

Çalıntı alıntı baska yerde yayınlama serbesttir. Sadece [b]Morning[/b] in ismini kullanın cunku ben fazla emek vermedim çay içerken ugrastım o kadar.!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...