Jump to content

Win10pro (21h1) 19043.928 Delite 2

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

reloaded2023, 1 saat önce yazdı:

yenisi ne zaman gelir hocam

19043.985 için bir çalışma düşüncem var. Ancak DeLite 2 ile aynı mı olsun bilemiyorum. Windows media player eklensin isteyenler var ancak ben lite sürümü sorunsuz hale getirene kadar wmp yi yada benzer uygulamaları eklemek istemiyorum. DeLite 2 nin güncel sürümü olabilir. Üstüne kendi tespit ettiğim sorunları gidererek bir çalışma gelebilir. İnternet taahhüdü bitiyor, yetiştirbilirsem gelebilir...

• Like 1

deli_petro06, Bir saat önce yazdı:

19043.985 için bir çalışma düşüncem var. Ancak DeLite 2 ile aynı mı olsun bilemiyorum. Windows media player eklensin isteyenler var ancak ben lite sürümü sorunsuz hale getirene kadar wmp yi yada benzer uygulamaları eklemek istemiyorum. DeLite 2 nin güncel sürümü olabilir. Üstüne kendi tespit ettiğim sorunları gidererek bir çalışma gelebilir. İnternet taahhüdü bitiyor, yetiştirbilirsem gelebilir...

son karar sizin tabi ama bence de gereksiz wmp ve benzeri stock uygulamalar hocam daha iyi alternatifleri varken (vlc, gom veya media player classic) ne kadar az rem kullanıp boyutta ne kadar düşerse o kadar iyi bize bu sistemin amacı buydu zaten umarım yetişir şimdiden emeğinize sağlık

• Like 1
  • Thanks 1

deli_petro06, 7 saat önce yazdı:

media player'i ne yapıyor millet hayret ediyorum vallahi ya. k-lite codec pack varken mpc hc, pot player varken insanlar media player'ı ne yapıyor anlamıyorum ya

• Like 3

kerem2018, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler emeğiniz için. Tema ve iconları default yapabiliyormuyuz ?

Evet varsayılana döndürebilirsiniz. C/windows/system32/imageres.dll nin hemen altında varsayılan ikon yedeği var. İmageres.dll yi sağ tık sahiplik al a tıkladıktan sonra silin. Ardından yedek olanı imageres.dll olacak şekilde aradaki kısmı silin. Açık koyu ayarlayabilirsiniz. Orjinal windows 10 wallpaper'ı c/windows/web klasörü ve kişiselleştir kısmında bulabilirsiniz. Kendinize göre ayarladıktan sonra kişiselleştir, temalar kısmından "tema kaydet" yaparak temalar kısmına ekleyebilirsiniz...

• Thanks 2

• 1 ay sonra...

Şu an yeni bir sistem üzerinde çalışıyorum. Sorun yüksek ihtimalle bir reg kaydıyla çözülür. Nette ufak bir araştırma yaptım ve aşağıdaki mesajı bir deneyin. Olmazsa tekrar bakayım. Bu sistemin üzerinden çok fazla zaman geçtiği için hangi sağ tık özelliklerini kaldırdım hatırlamıyorum. Yüksek ihtimalle aşağıdaki mesaj sorununuzu çözecektir...

PRqHZn.jpg

• Like 1