Jump to content

Ekran Gidip Geliyor

vatan24

Recommended Posts

arkadaşlar hepinize merhaba bnm sorunum ekran kartı ile ilgili ekran kartının eski termal macununu asetonla kaldırdım yenisi güzelce sürüdüm pc yi açtım ara sıra ekran gidip gelmeye başladı bazende bi gittinmi bi daha gelmiyo sorun ne acaba ekran kartındanmı olduk yani:S

ekrankartı sapphire x1550 aşırı derecede ısınıyordu alüminyumu kaldırıp baktım macun die bişi yok az bile denemez ama bir miktar vardı onu kaldırıdım asetonla yeni srüdüm fakat ekran gidip geliyo sık sık sorun ney anlamadım ve ben teknik servis fln deilim

ekrankartı sapphire x1550 aşırı derecede ısınıyordu alüminyumu kaldırıp baktım macun die bişi yok az bile denemez ama bir miktar vardı onu kaldırıdım asetonla yeni srüdüm fakat ekran gidip geliyo sık sık sorun ney anlamadım ve ben teknik servis fln deilim

öncelikle şunu sorayım gidip gelmeler termal macunu sürdükten sonramı oldu karta aseton

akmış olabilir ayrıca asetonla silmene gerek yok temiz bezle çıkar kablonda bozukluk olabilir gittiği zaman kabloyu sağa sola oynat soğutucuyu iyice yerine oturtmamış olabilirsin

birde ekran gittiği zaman pc yi yeniden başlatmadan geliyormu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...