Jump to content

Camfrog Yasağını Delmek Ve Giriş Yapmak

Recommended Posts

Konu anlatımı ve ekran görüntüleri bana aittir...

-----------------------

Merhaba

Öncelikle aşağıda verdiğim Proxy programını indirip bir dizine açıyorsunuz. İçinde Proxifier.exe dosyasını çalıştırıyorsunuz.

http://www.easy-share.com/1905328455/Proxifier Portable.rar[/CODE]

Install etmenize gerek yok. Taşınabilir versiyondur.

Programın kullanım süresi 31 gün olup bu zaman içinde CamFrog un yeniden açılacağı söylenmekte.

Açılmaz ise başka bir süresiz program ile sorunu çözecez artıkın....

Programı indirip açtığınızı var sayıyorum. Ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ekranın sağ alt köşesinde içi gri renkli dört köşe simge oluştu. CamFrog programımın hemen sağında :)

[center]Proxy01.jpg[/center]

Öncelikle Ağ Bağlantılarım dan DNS değiştireceğiz..

[center]Proxy01_a.jpg[/center]

MasaÜstünde Ağ Bağlantılarıma Mouse ile sağ tıklayıp özelliklere giriyoruz.

[center]Proxy01_b.jpg[/center]

Açılan pencerede Yerel Ağ Bağlantısı simgesi üzerinde Mouse ile sağ tıklayıp yeniden özelliklere giriyoruz.

[center]

Proxy01_c.jpg

[/center]

Bu yeni gelen ekrandaki seçili TCP/IP ye çift tıklayıp içine girince aşağıdakine benzer ekran açılacak ve

[center]Proxy01_d.jpg[/center]

DNS kutuları gri renkli ve boş ise.

[b]Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini Kullan[/b] ı seçip içlerine [color=#FF0000][b]208.67.222.222 ve 208.67.220.220[/b][/color] sayılarını girip tamam diyerek bu kısımdaki işimizi bitirelim.

Proxy ayarları için

Ekranın sağ alt köşesindeki gri renkli kareye çift tıklayıp aşağıdaki ekrana benzer ekran görüntüsü gelecek. Bende 3 adet MSN ve 1 adet CamFrog ve bir adette FireFox çalıştığından sizden farklı gelmesi şaşırtmasın.

[center]Proxy02.jpg[/center]

Ekranın sol üst köşeisndeki [color=#0000FF][b]ÇEKİÇ[/b][/color] simgesine çift tıklayıp ...

[center]Proxy03.jpg[/center]

Aşağıdaki görüntüde olan içi boş ve CamFrog için ip ve port yazacağımız ekran gelecek.

Bu ekranda iken [b]Add[/b] tuşuna basarak yeni bir ekran gelecek..

[center]Proxy04.jpg[/center]

Bu aşağıdaki ekranda Adress kısmına [color=#FF0000][b]195.5.116.185[/b][/color] ve port kısmına da [color=#FF0000][b]1080[/b][/color] yazıp bu ekranda işlemi bitiriyoruz.

[center]Proxy05.jpg[/center]

Tamam işlemleri ile devam edip.. Daha sonra CamFrog programını çalıştığını göreceksiniz... Eğer bir hata veya CamFrog bağlanmaz ise.. Bütün adımları en baştan yapıp ekran görüntüleri ile kontrol ediniz. Bu konu anlatımı hazırlanırken CamFrog çalışıyor idi......

[center]

Proxy06.jpg[/center]

İşlem bitmedi...

CamFrog çalışıyor ama.. internet de gezemiyorsunuz. Sebebi ise :

Çekiç simgesine tıklayıp az önce yazdığımız ip numarasının sol kısmındaki kutucuğun içini boşaltmamız gerekiyor.

[center]Proxy07.jpg[/center]

Bu işlem en sona bırakıldı ki önce CF ye bağlanın sonra diğer ayarlar yapılsın

NOT : Süreli bu program kullanım ve paylaşım sebebi ise............

1. Öncelikle sistem kaynaklarını harcamıyor... dicek şekilde çalışıyor. 3,9MB ramkullanıyor ve CPU kullanımı taskman da gözükmicek kadar az...

2. Diğer programlar gibi. VPN mantığında çalışmıyor. Kısacası internet hızınızda belirgin yavaşlama veya kayıp henüz göremedim. Flashget i henüz çalıştırmadımama netde sörf ederken bir yavaşlık dikkatimi çekmedi..

3. Kullanım ve ayarı unutulmıcak kadar basit.

Sorunsuz sohbetler.................

Edited by tosunpasa

yasal mı ???

ii de teknik yaptığın bir işin nesi yasallıkla bağlantısı olacak

hem bahsedilen teknik te işi normal şirket bağlantılarında vs kullanılıyor..

burda banka soyma.. milletin bilgisayarını hack leme dersi verir gibi mi anlattık ?

haydaaa easy-share da yasaklanmış.. yakında beni de yasaklar bunlar :)

şimdilik çalışan link

http://rapidshare.com/files/157350872/Proxifier.v2.7.rar[/CODE]

Edited by killikli

[48:29] Testing Started.

Proxy Server

Address: 195.5.116.185:1080

Protocol: SOCKS 4

Authentication: NO

[48:29] Starting: Test 1: Connection to the Proxy Server

[48:29] IP Address: 195.5.116.185

[48:30] Connection established

[48:30] Test passed.

[48:30] Starting: Test 2: Connection through the Proxy Server

[48:30] Error: could not resolve a hostname through SOCKS 4 proxy server.

Please enable SOCKS 4a extension or specify the IP address of the target host.

[48:30] Test failed.

[48:30] Testing Finished.

Bu hatayı alıyor ve bağlanamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

haydaaa easy-share da yasaklanmış.. yakında beni de yasaklar bunlar :D

şimdilik çalışan link

http://rapidshare.com/files/157350872/Proxifier.v2.7.rar[/CODE]

bu telekom yakında rapidshare yi bile yasaklar böyle giderse tek tek upload sitelerini yasaklıyorlar inşallah telekom serverların patlarda dımdızlak ortada kalırsın :)

ne faturalara birşey yaparsın fiyat indirirsin hızı düşürürsün konuyu açan arkdaştan özürdilerim ama tutamadım kendimi..

Edited by zamaneberduşu

ilk program hotspot herkez bunla giriyodu ttnet bununda ip lerini banladı yasaklandı giriş yapsan bile işlem yapamıyosun hotspot öldü ..

ultra vpn programı giriş için harikaydı ilk anlatımını konusunu verdim bi sitede 8000 kusur kere bakılmış binlerce kez indirilmiş ee program şişti sonra ttnet onunda iplerini mort etti :p çok nadir bağlanabilen kişiler var şimdi ..

şimdi giriş yapabilceğiniz diğer programları yazayım..

başta cyberghost en basiti hem ,sonra youfreedom < fullü olsa piyasda daha güzel olcak :D , sockscap ,arkadaşın verdiği proxyfiller ve Tor bu programlardan birini deneyin kurulumda zorluk cekerseniz googleye yazın :D cyberghost anlatım diye yada camfrog a giriş cyberghost gibi mutlaka anlatım kurulum yardımı bulabilirsiniz..

ilk program hotspot herkez bunla giriyodu ttnet bununda ip lerini banladı yasaklandı giriş yapsan bile işlem yapamıyosun hotspot öldü ..

ultra vpn programı giriş için harikaydı ilk anlatımını konusunu verdim bi sitede 8000 kusur kere bakılmış binlerce kez indirilmiş ee program şişti sonra ttnet onunda iplerini mort etti :( çok nadir bağlanabilen kişiler var şimdi ..

şimdi giriş yapabilceğiniz diğer programları yazayım..

başta cyberghost en basiti hem ,sonra youfreedom < fullü olsa piyasda daha güzel olcak :) , sockscap ,arkadaşın verdiği proxyfiller ve Tor bu programlardan birini deneyin kurulumda zorluk cekerseniz googleye yazın :rolleyes2: cyberghost anlatım diye yada camfrog a giriş cyberghost gibi mutlaka anlatım kurulum yardımı bulabilirsiniz..

programımızın adı CyberGhost VPN

direk linkten indirin kurun yeniden başlatın pc'yi. sonra email ve hasap adınızı yazın emailinize gelen aktifleştirme koduyla programı aktif hale getirin. sonra dilediğiniz programı siteyi açın...

camfrog ile pro kullanıcılar gibi bağlanıyorsunuz prolara yazabilir tüm dünyadaki kanallara bağlanabilirsiniz. Türkiye odalarına muhtaç değil artık kullanıcılar

http://rapidshare.com/files/245261196/CGWebInstall.rar[/CODE]

Edited by ULuC52

• 6 ay sonra...
iyi anlatmışsınız ey türk gençliği Vaybe uyanın artık napacanız camfrogu boş seylere zaman ayırmayın bunun hesabını veremessiniz

Camfrog kullanmıyorum ama sana da insanlar hakkında konusurken dikkatli olmanı tavsiye ediyorum. Kimin dolu kimin boş şeylerle uğraştığı ne seni ne de beni ilgilendirir.

Konuyu açan, bilgileri paylaşan arkadaşlara teşekkürler.

• 4 years yıl...