Jump to content

Usb Ye Ne Taksam Yakıyor

sword86

Recommended Posts

kardeş toshibanın sitesinde laptopunun driverlerini var ordan kendi laptop modelini yaz güncelle olmazsa teknik servise ******ür

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp[/CODE]

teknik servise baktırdım ama kimse arızasını tesbit edemedi

böyle bir memlekette yaşıyoruz ne yazıkkı adamlar başka memlekette ürünün aynısını iade ediyolar burda git gel

bende de aynı sorun var ama bendeki biraz farklı arada bellek falan tanıyo arada tanımıyo. benimki tahminim moıdifiyeli xplerden oldu yakma değil de tanımıyor. xp yi masaüstünde denedim sorun yok ama laptopların çoğunda aynısını yaptı. bende arastırmaktayım. eger modifiyeli xp veya vista kullanıyorsanız bi normali yükleyin tavsiyem sp2 denemek için yani. bide öle bakın.

• 2 hafta sonra ...

KARDEŞ SENİN BİLGİSAYARININ SORUNU PROĞRAMSAL OLARAK DEĞİL DONANIMSAL ÜRÜNÜ İADE EDE BİLİRSEN ET YOKSADA ÜRETİCİ FİRMASI İLE DİREK BİRE BİR SEN BAĞLANTIYA GEÇ DAHA FAZLA SORUN AÇMASIN SANA FLAŞ BELLEK YERİNE FARZ ET TAŞINA BLİR BİR HDD VEYE DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNASINI FALAN BAĞLADIGINI DÜŞÜN

Toshibanın teknik servisine git.Sağlam derlerse durumu orada kendin göster ki inansınlar.Alırlar ve değiştirmek zorunda kalırlar.Her zaman öyle olur.Bende 6300 vardı.2. el.Blutooh bozukmuş.Kvk ye yolladım.Yapamamışlar yenisini yolladılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...