Jump to content

Doc Ulayıcı V.1.0 (word Birleştirici)

wmismail

Recommended Posts

Güzel bir düşünce :(. Program için teşekkürler....

Bir türlü şu autoit help dosyasını okuyamadı ya :good:

Bir gün başlayıp bitircem kısmet olursa........

Edit; Programın düzgün çalışması için Microsoft Offic Worldte gerekiyor haliyle....

Arkadaşım az önce çalışmanızı denedim.227 kb,27 kb ve 17 kb lık 3 tane doc uzantılı word belgemi bir klasör içine attım.Ve programa bu klasörü gösterdim.Program bu dosyayı birleştirdi.Ve Birleştirilmiş.doc adlı bir belge oluşturdu.Ne yazıkki oluşan belge

ilk denemem de 43 kb diğerinde 22 kb oldu.3 dosyayı normal yolla birleştiip karşılaştırma yaptım.Gördüğüm değişiklikler şunlar.

1Metnin yazı fontu 12 iken 11 olmuş

2.Eklenen word belgesi biraz dağılmış.Arada normalde olmayan boşluklar var.

3.40.5 mb boyutunda bir log dosyası oluşturdu."Hata .... Açılamadı diye yazan satırlarla dolu"

Öneriler:

Çalışmanızda şu özellikler olsa güzel olur.

1.word dosyalarının seçilebilmesi.

2.Seçildikten sonra sürükle bırak yöntemiyle doğrudan birleştirilebilmesi

3.word dosyalarının bulunduğu yere birleştirmeyi yapabilmesi

Kusura kalma hep sana önerilerde bulunuyorum.Bu çalışmanızı daha verimli ve kulanışlı hale getirmek içindir.Saygılarımla

Arkadaşım az önce çalışmanızı denedim.227 kb,27 kb ve 17 kb lık 3 tane doc uzantılı word belgemi bir klasör içine attım.Ve programa bu klasörü gösterdim.Program bu dosyayı birleştirdi.Ve Birleştirilmiş.doc adlı bir belge oluşturdu.Ne yazıkki oluşan belge

ilk denemem de 43 kb diğerinde 22 kb oldu.3 dosyayı normal yolla birleştiip karşılaştırma yaptım.Gördüğüm değişiklikler şunlar.

1Metnin yazı fontu 12 iken 11 olmuş

2.Eklenen word belgesi biraz dağılmış.Arada normalde olmayan boşluklar var.

3.40.5 mb boyutunda bir log dosyası oluşturdu."Hata .... Açılamadı diye yazan satırlarla dolu"

Öneriler:

Çalışmanızda şu özellikler olsa güzel olur.

1.word dosyalarının seçilebilmesi.

2.Seçildikten sonra sürükle bırak yöntemiyle doğrudan birleştirilebilmesi

3.word dosyalarının bulunduğu yere birleştirmeyi yapabilmesi

Kusura kalma hep sana önerilerde bulunuyorum.Bu çalışmanızı daha verimli ve kulanışlı hale getirmek içindir.Saygılarımla

Abi ne kusuru estağfirullah..

Biliyorsun zaten çalışma yapınca sana PM atıyorum yorumların benim için çok önemli.

Çok güzel gözlem yapıyorsun.. Ben asd dfg hjk olarak 3 word oluşturduğum için onlar gözümden kaçmış.

Teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...