Jump to content

Metin2 - Doğuya Has Macera Mmog

Apple Macintosh

Recommended Posts

İlk önce biraz oyundan bahsedelim ;

Oyun :

/Uzakdoğu dövüş sanatlarının Fantastik-İmparatorluğunda doğuya has Karakterler ve Mimari/

Uzak doğunun gerçekçi köylerinden geçerek Asyalı savaşçıların atmosferinin aklınızı başınızdan almasına izin verin. Yakın zamanda sadece kılıç ve yayınla savaşmayacaksın, aynı zamanda Çanların ve Yelpazelerin gücünü kullanmayıda öğreneceksin.

/Akıllı yaratıklar sana gruplar halinde saldıracaklar/

Tek seferde birden çok canavara ağır zararlar verebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bir canavar yenildiğinde diğerleri peşinizi bırakmaz. Özellikle Metin Taşlarının çevresinde dikkatli olmalısınız!

/Güçlü bir lonca yaratın yada üyesi olun ve imparatorluğunuzun tüm kontrolünü ele geçirin./

Bir loncanın üyesi olarak Lonca Savaşlarının sonuçları tüm üyeleri ve loncanın kendisini etkileyecektir. Nadir sığınaklardan birine sahip olmak için savaşmalısın. Loncanın gücü arttıkça sığınağındaki Oyuncu Olmayan Karakterleri kullanma ve onları daha faydalı olmaları için eğitme şansın artacak.

/Kıtanın ortasında diğer imparatorluklar ile savaşın./

Birlikte yaptığınız savaşlarda kıtanın kontrolü için diğer imparatorluklardan gelen oyunculara karşı savaşacaksınız. Kazanan imparatorluk para ve toprak elde edecek. Daha yüksek bir askeri rütbenin yanısıra Ün ve Onur kazanacaksınız ve diğer lonca üyelerine gelecekteki savaşlarda liderlik edeceksiniz.

Oyun Karakterleri :

Savaşçı

Becerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. Güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarındanve dengeli zihinsel yapılarından alırlar.

Seçtikleri özelliğe göre çift el silahlarıyla rakiplerini yıkıma uğratabilir veya kılıç ve kalkanlarını beceriyle kullanarak kendilerini savunabilirler.

Ninja

Ninjalar pusu kurarak saldırabilen profesyonel suikatçilerdir. Hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler.

Şaman

Şamanlar zekidirler ve Büyü ve Sihir kullanırlar. Savaşırken ve arkadaşlarına destek olurlarken, onların büyülü güçleri çok etkilidir.

Bu yetenklerdeki uzmanlıkları sayesinde, bir Şaman saldırılarının gücünü artırabilir yada iyileştirme ve destek büyülerini güçlendirebilir.

Sura

Suralar Kötülük Tohumunu omuzları arasında büyütmek istediklerinde sihirli güçler kullanan Savaşçılardır. Bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden sihir ile saldırı yapabilirler.

Bu yeteneklere olan gereksinimlerinin sonucu olarak, saldırı sihirlerini güçlendirebilirler yada ek destek büyüleri kazanabilirler.

________________________________-

minimum sistem gereksinimi

OS - Win 98, Win XP, Win 2000

CPU - Pentium 3 1GHz

Hafıza - 512MB

Ekran Kartı - 32MB Ram den daha yuksek Ekran Kartı ile

ses kartı - DirectX 9.0 Desteği

Fare - Windows uyumlu mouse

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri

OS - Win 98, Win XP, Win 2000

CPU - Pentium 4 1.8GHz

Hafıza - 1GB

Ekran Kartı - 64MB RAM'den fazla Ekran Kartıyla

ses kartı - DirectX 9.0 Desteği

Fare - Windows uyumlu mouse

:pardon:

http://www.metin2.org/main/download[/CODE]

[/center]

bende oynuyorum

kilikya serverinda full itemli 75level savasçi satılır nakit 1.500 TL (eski parayla 1.5milyar)

Arkadaşım burası metin2 forumu değil burası teknoloji forumu ! :) :)

Ben sadece oyunu gösterdim üyelerimize char satarmısınız demedim !

ben 36 lwlim yeni başladım ama çocuk lar oynuyo adımısoruyo sanane diom bana samanye diyo arkadaşlık yok oyunda :):D

• 3 hafta sonra ...
bu oyunda en iyisi savaşçı mı ninja mı sura mı şaman mı

ama bana göre savaşçı

ninja ve savaşçı en güzel karekterler ama statü gelistir bolumunden gelistirebiliyorsun..

Knight Online'de pek oynamımıştım ki (:

ben hiç oynamadım ko manyakları varya ondan demıstım herkez knıght sevıo ondan sevmeyebılırsın demıstım ko sevıyosan..

bırakın artık şu oyunu hile den küfürden oynanmıyo artık.Sırf bu yüzden 82 lwl charımı bıraktım.

82 lwl katlanmışsın küfüre...Bu lwl geldikten sonra bırakılır mı??

İnsanın canına birşey tak dedikten sonra birşey ifade etmiyor seviye..

Sende haklısında 15-16 lwl ken oyunun aslı öğrenilir.Bıraktın mı o zaman bırak.Ne gerek var oynamıyacaksan 82 lwl olmaya.Neyse sana hak veriyorum erdem.İnsanın bazen canına tak eder .Çok sinirleri bozulur.O zaman bunu yaparsın.Neyse boş ver....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...