Jump to content

Proshow Producer Yardım

qazqazqaz

Recommended Posts

Arkadaşlar ProShow Producer ile flash hazırlıyom. Efektler veriyorum güzel bi slayt oluyo. Size sorum benbu slaytın boyutunu 767x100 boyutunda yapmak istiyorum. Site için animasyon hazırlıyorum. Bu ayarı nasıl yapabilirim. Programın yarlarını karıştırdığımda sadece 16:9 ve 4:3 formatında kayıt yapıldığını gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

Ya dostum bu senın dedıgın prg. resimleri video yapmak için falan kullanılıyordu benım bıldıgım sen onunla flash anımasyonlar yaptın demek ilginc başka daha başarılı prg.lar var sırf flahs ıcın bunumu buldun kusura baqmada

Please register to see this content.

ilk resimde create output kısmına tıklıyorsun

ikinci resimde "flash" kısmına

üçüncü resimde de output options kısmını manuel olarak düzenliyorsun

kolay gelsin...

NOT: 3. resimde "options" sekmesinde bu ayar

"menu" sekmesindeki ayarlar karşılama menüsü için geçerli olan ayarlar oluyor

bu kısmı karıştırma :D

karşılama menüsünün boyutunu da "menu" sekmesinden değiştirebilirsin manuel olarak istediğin değerleri girerek :D

Ya dostum bu senın dedıgın prg. resimleri video yapmak için falan kullanılıyordu benım bıldıgım sen onunla flash anımasyonlar yaptın demek ilginc başka daha başarılı prg.lar var sırf flahs ıcın bunumu buldun kusura baqmada

Hayto kardeş proshow ilew sadece resimer video yapılmıyo onun birçok özelliği var ve ben zaten yaptığım videoyu dışarıya swf olarak aktarmaya çalışyorum. Onu yapıyor ama boyutu ayarlayamıyordum.

ilk resimde create output kısmına tıklıyorsun

ikinci resimde "flash" kısmına

üçüncü resimde de output options kısmını manuel olarak düzenliyorsun

kolay gelsin...

NOT: 3. resimde "options" sekmesinde bu ayar

"menu" sekmesindeki ayarlar karşılama menüsü için geçerli olan ayarlar oluyor

bu kısmı karıştırma ;)

karşılama menüsünün boyutunu da "menu" sekmesinden değiştirebilirsin manuel olarak istediğin değerleri girerek :)

Saolasın Tilkibey benim sormak istediğimi tam olarak anlatmışsın. Emeğine sağlık.Allah razı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...