Jump to content

Simgeler Değişti. (!)

Berdush_03

Recommended Posts

28713973.jpg

Ardaşlar merhaba;

Dün gece sayın Morning'in hazırlamış olduğu FormatCD ile bilgisayara format attım ve kurdum herhangi bir problem yoktu, ancak; bu sabah resimde de görüleceği gibi simgeler değişti. Bu sorun nereden kaynaklanmış olabilir? nasıl düzeltebilirim? ;)

Bu konuda fikirlerinizi ve çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Eğer otomatik güncellemeler açık bırakılmışsa ve sen de Pc'yi kapatırken güncelleme yaptığını fark etmemişsen ve de yüklenen güncelleştirmeler simgeleri değiştirme işlemini öyle ya da böyle yerine getiriyorsa gayet normal.

Eğer otomatik güncellemeler açık bırakılmışsa ve sen de Pc'yi kapatırken güncelleme yaptığını fark etmemişsen ve de yüklenen güncelleştirmeler simgeleri değiştirme işlemini öyle ya da böyle yerine getiriyorsa gayet normal.

Kurulum bittikten hemen sonra otomatik güncelleştirmeleri ve güvenlik uyarılarını kapattım. Sabah açtığımda bu şekildeydi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz. Format atıp, yeniden mi kurmam gerekir, yoksa başka bir çaresi var mıdır? ;)

Kurulum bittikten hemen sonra otomatik güncelleştirmeleri ve güvenlik uyarılarını kapattım. Sabah açtığımda bu şekildeydi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz. Format atıp, yeniden mi kurmam gerekir, yoksa başka bir çaresi var mıdır? :)

Yok illa format atmana gerek yok önce sistem geri yüklemeyi dene olmadı bir icon paketi indirip uygularsın, ya da bu xp'de kullanılan 7'iso'yu kurulu sistemde uygularsın.Hiç olmadı formatlarsın ;)

• 2 ay sonra...

arkadaşlar olayı çözmüşler inşallah banada yardımcı olursunuz aynı şekilde başka konu açmayayım dedim konuda fazla eski sayılmaz kızamazda kimse :D aynı problem fakat benim daha farklı şöyleki....simgeler kafayı yedi bazısı düzgün bazısı cins şeyler cıkıyo

0609i.png

0609a.png

0609x.png

bi tema programıyla uğraşıyodum sonradan vazgeçtim kaydetmeden kapadım böyle oldu programı sildim bide reset attım olmadı..sonra sistemi geri yükleme yaptım yine olmadı...vista kullanıyorum onarma şansımda yok heralde bunda bayağı araştırdım ayrıyeten bi disk oluşturmadım çünkü halbuki xp de cok kolaydı neyse.....

acaba yardımcı olacak arkadaşlarım varmı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...