Jump to content

.iso Formatındaki Dosya Kurtarma..

Erdem Güler

Recommended Posts

Normal şartlarda dosya bilgisayarından silindi gibi görünsede aslında üstüne veri yazılana kadar, hatta bir kaç defa yazılana kadar harddiskinde kalır. Bunları kurtarabilmek için, bildiğim kadarı ile hepsi ücretli programlardan birini kullanman gerekiyor. Bu programlardan şu iyidir bu değildir demeyeceğim ama genelde hepsinin sonunda "Recovery" kelimesi geçer. Google'dan aratırsan bir çok programa ulaşabilirsin. Programın verimliliğini deneyip istediğin bilgiye ulaşınca satın alıp kurtarabilirsin. Zira taratıp dosyaları bulmak ücretsiz, ama kurtarması ücretli bu programların.

www.pctools.com

PC-İNSPECTOR-FİLE-RECOVERY:bu program işini görür kaliteli bir program ücretsiz.Ama sana tavsiyem eğer verilerin senin için hayati derecede öneme sahipse bu işi ücretli yapan firmalar var ve oldukçada başarılı olduklarını söylüyorlar biraz pahalıya patlıyor.Bide şunları yapmazsan iyi olur program kurup silme disk birleştirme bunları yaparsan silinen veri üzerine yazılır ve kurtarma şansın azalır kurtarsan bile açamazsın Windowsu olabildiğnce az kullan programı aşağıdaki adresten indire bilirsin ingilizce

Please register to see this content.

umarım işine yarar

Bir ara pc arızalndı teknik servise gönderdim önemli dosyalarım var lütfen yedekleyin dedim.

Yedekleyip pc ye en az 5 kez format attılar.

Olan oldu yedek aldıkları hard disk çöktü bütün önemli dosyalarım gitti.

İnternette saatlerce arama yaptım en sonunda bu programı buldum (yaklaşık 15 civarında program denedim)

Bu program sanki dosyalar hiç silinmemiş gibi geri getirdi (klasör isimleri dosya isimleri hiç bir değişiklik olmadan bütün dosyalarımı kurtardım)

Umarım sende faydasını görürsün.

Not:Silinen dosyalarının olduğu yere dosya ekleme eklediğin her dosya eski dosyalarında hasara yol açabilir...

Program Full içinde Serial var...

6kqb9t2.png

Please register to see this content.

...

..

.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...