Jump to content

Rıdvan Dilmenden Mehmet Topuz Hakkında Açıklama

iso9001

Recommended Posts

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Rıdvan Dilmen kendisi hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Fenerbahçe'nin Mehmet Topuz'un transferi için aracı olduğu öne sürülen Rıdvan Dilmen, basında çıkan söylentileri cevapladı.

Rıdvan Dilmen, "Mehmet Topuz'un menajeri benim arkadaşım. Mehmet Topuz'un benimle görüşmek istediğini söyledi. Mehmet Topuz, Fenerbahçe'ye transfer olmak için Aziz Yıldırım ile görüşmek istiyormuş. Ben de Aziz Yıldırım'ı aradım ve Mehmet'in isteğini kendisine ilettim" dedi.

Yıldırım'ın ise Mehmet Topuz'un transferini çözeceğini ifade ettiğini sözlerine ekledi.

Ne futbolcuymuş be gerçekten görende messi için savaş veriyolar sancak. Bir fenerbahçeli olarak bu kadar skandal dolu bir oyuncuyu klüpte görmek istemiyorum onun yerine oynayabilecek daha iyi türk futbolcular var...Onlar için bu kadar uğraşsak kimbilir kimleri klübe getirirdik !!!

yahu abicim bu oyuncu değil o..... ondan resmen ya geçengün demiş ben küçüklükten beri galatasaraylıyım ertesi gun bakıyorum sabah gazetesıne acıklama yapmış 3 buyuklerı hıc tutmadım demiş sonra bı bakıyosun ben besıktaslıyım demıs resmen o dedıdımgen bu ya fatıh terıme kızıyodum nıye almıyo dıye sımdı hak verıyorum bunun gıbı karektersız oyuncuyu ıyıkıde almamış fenerbahçede alcanı sanmıyorum besıktaşı ınat yapıyo bende fenerbahçeliyim almasınıda istemiyorummmmm gören sancak messi harbi arkadaşım doğru demişsin

bence harika bi oyuncu işini iyi yapıyor rivaldo ya benzetiyorum kendisini..ama karakter olarak hayal kırıklığına uğradım ama üstüne fazla gitmemek lazım çünki milli takım içinde önemli bi yetenek tek başına takım :p kabul edelim bende fenerbahçeliyim..kulübüne kazık oldu biraz kayseri spor çok emek verdi kendisine hata yaptı gereksiz cümleler kurdu..ona en büyük ceza fenerbahçe almayarak vermiş olur bence...yinede ben olsam yıldırım demirörene inat uzatırım bu işi :good: ezik olanlar belli kimseyi kandırmasınlar 6 senede bir şampiyon oluyor onada sevinemiolar doğru düzgün fener şampion olsa ortalık yıkılırdı bee :p)

Aynen arkadaşım sana katılıyorum bide utanmadan ezik demiş bize ya neden demiş bizim futbolcumuzu aldınız diye yahu kendinin bizden aldığı oyuncular nerdeyse bi takım olmuş haberi yok heralde ama bizim aziz başkan akıllı davrandı adamlar şampiyonluk kursağında kaldı :p;).herneyse bu arada fenerbahçe ülker gene şampiyon inşallah efesle kendi evlerinde oynadıkları ilk maçın ıkısınede kazandık salı gunu abdı ıpekcıdeyız :good::p

Arkadaşım bu ne ya iş futboldan çıktı magazin haberine döndü resmen yok şu şunu yok bu bunu dedi yok mehmet doğuştan bjklymiş yok gsliymiş yok fbliymiş yok asdadaweadaö.... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...