Jump to content

User32.dll Hatası

Jolteon

Recommended Posts

arkadaslar kurulum sırasında bana user32.dll hatası verdı pek onemsemedım ama bazı uygulamalarımı acmamıda onluyo bunu nasıl duzeltebılırım acaba eger sorun user32.dl_ dosyasındaysa degıstırırım ama pek oldugunu da zannetmıyorum

2rx6wro.jpg

açıkcası işimi görmedi teşekkürler benim almak istediğim cevap bu değildi şimdi ben cd den kurulan bir linux ile user32.dll dosyasını değiştirdim ancak gene çalışmadı acaba diyorum dosyada mı hata var yoksa başka bişeydemi :?

Jelton bu sistemi sen mi hazırladın? Eğer şahsi sistemin ise entegrede kullandığın ISO paketindeki shell32.dll'nin 60mb'tan küçük olmasına dikkat et.Birkaç denemeden sonra 60mb'tan büyük bir shell32.dll içeren 7'ISO paketini uyguladığım sistem kurulumun 13. dakikasında hata verdi.Senin aldığın hatanın aynısı...Tamam deyip geçilebiliyor.Sorun yok gibi görünüyor ama seninde şahit olduğun gibi hesap makinesi çalışmıyor.Hatta java sistemli birkaç programda aynı hata ile çalışmadı bende.Önce kullandığın ISO paketini kontrol et.shell32 ile fazla oynama.Boyutu 59mb olunca sorun çıkmıyor bende.

2efsuoo.jpg

evet aslında herseyi çok güzel yapmıstım ama hfslip beni yaktı resmen güncelleme paketlerini ekledikten sonra sistem :S gitti işte sistemimden örnek bir resim :D bu benim basımdaki sıkıntıydı onceden ayarları yapılmamıstı bugun bıtırdım sonunda :D

2efsuoo.jpg

evet aslında herseyi çok güzel yapmıstım ama hfslip beni yaktı resmen güncelleme paketlerini ekledikten sonra sistem :S gitti işte sistemimden örnek bir resim :D bu benim basımdaki sıkıntıydı onceden ayarları yapılmamıstı bugun bıtırdım sonunda :D

Hfslip ile neden hata aldın ki? Açıklarsan belki yardımcı olabilirim.Ayrıca sisteminin özelden birkaç resmini yollarsan sevinirim.Gerçekten kaliteli görünüyor...

Soru 1 : Kendi özel bir paket galiba.V'ISO 7'ISO karışımımı acaba?

Soru 2: Ayrıca güncelleme entegrelemeyi ne zaman yapıyorsun? Ben hfslip ile sorunla karşılaşmadım.Orjinal Xp'ye gereken tüm eklentileri ekledikten sonra üzerinde herşeyi yapıyorum.Hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar.

Soru 3: Sistemin hangi aşamada? Yayımlamana ne kadar var?

Soru 1 : Kendi özel bir paket galiba.V'ISO 7'ISO karışımımı acaba?

Soru 2: Ayrıca güncelleme entegrelemeyi ne zaman yapıyorsun? Ben hfslip ile sorunla karşılaşmadım.Orjinal Xp'ye gereken tüm eklentileri ekledikten sonra üzerinde herşeyi yapıyorum.Hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar.

Soru 3: Sistemin hangi aşamada? Yayımlamana ne kadar var?

Cevap 1 : 7 iso V2 paketi kullandım kendime ait bi kaç değişiklik yaptım ayırca bi kac işe yarar program

Cevap 2 : Cd ye çekmeden 1 Saat önce yaptım yani herşeyini tamamlamıştım ayrıca eksik dosya hatası da vermedi kesinlikle sadece tek bir hata o da bu

Cevap 3 : A ) Sistemimi yarın tekrar denicem Cd ye çekip bir kaç değişiklik yaptım ancak kurulu sistem üzerinde deneyemicem için

B ) Yayınlamam Fazla uzun sürmezama şu an elimde iki versiyon var Cd ve DVD olarak Dvd versiyonundan hiçbir bileşen silmedim Cd versiyondan da sadece dilleri sildim o kadar

htdzdy.jpg

Sistem hazırlama sıralaman ne peki? Cd'ye yazmadan 1 saat önce nasıl oluyor anlamadım :D

Ben Orj xp'yi sanalda kurduktan sonra eksik güncellemeleri indirdim.Hfslip ile entegre ettikten sonra elimde saf güncel bir Xp oldu.Sonra bileşen ekle çıkar ISO uygula ve bitir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...