Jump to content

(çözüldü) Lisans Nasıl Yapılır Kendi Çalışmama

HaYTo

Recommended Posts

Arkadaşlar ben Autoplay Media ile bir exe dosyası oluşturdum herneyse sımdı bunu ben Portable olmasını birazdaha kısıtlamak istiyorum

prf. olmayan kişiler bile kopyala yapıştır ile alıp başka Pc de benim bu çalışmamı Kullanmamalarını istiyorum nasıl yaparım ?

Ben bu exe ye Setup yapacam ve setupada bu regi koyacam (reg değilsede artık ne olursa) o olmayınca o exe çalışmayacak yani Anca setup şeklinde kurulursa çalışsın

Not:Prg. Şifre Koyun falan demeyin :D Çunkü adam Kopyaladığı yerde gene şifreyi girerek açar Windows Sertifikaları üzerinede Cevap vermeyin Onu denedim ama Sertifika falan girmek uzun hikaye

gayet basit bir çözüm söyleyim sana. her cihazın usb dısk işlemci hdd bunların bir cihazId değeri var parmak izi gibi bunu kod ile alabilirsin.

bunu kullanarak lisanslama yapabilrisin misal flashdisk kullanırsın. exe flashdiski okur ID değerini görürse calısır yoksa hata verir.

bu durumda her müşteri için kodun ilgili bölümünü değiştirip derlemen lazım ancak exe kodlar disassemly edilebiliyor dolayısı ile her koruma olduğu gibi bu da kırılabilir.

ücretli çözümler mevcut bu iş için

Sağol bjk li kardeşim :) dediklerin cok guzel evet haklısın ama benım çalışmama cok gelir bence açıkcası

Ben dukkan için Böyle bir Çalışma Yaptım müşterilerin Kasalara yükleyeceğim ama Dediğim gibi Kopyala yapıştır şeklinde alınmasın çalışmasını bunu engellemek isiyorum tam 91 tane oyun var bu çalışmamda s.s koydum ama resimler ve flashlar hareketli oldugu için belli olmaz Güzel bir çalışma oldu ama bunu korunur şekilde yapamıyorum buna benzer benim 8. çalışmam ama adamlar alıyorlar akraba veya işyerlerine ******ürüyorlar ******ürmelerini engellemek isitiyorum işte olay bu :D

655sa0ez2.jpg

av4ydf2w8q.jpg

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...