Jump to content

Masa üstü Pc Carbon Nfs Oyunda Hata Alıyorum çözümü Varmı?

halilkan
 Share

Recommended Posts

İşletim sisteminizle uyumlu olmayabilir. Donanım bilgilerinizi bilmiyorum ama driver uyumsuzluğu olabilir. Korsan yüklediyseniz av bazi dosyaları silmiş olabilir.

Siz donanım ve yazılım bilgilerinizi detaylı yazarsanız yardımci olmak daha kolay olur.

Edited by avis
  • Like 1

avis, 16.06.2021 - 15:29 yazdı:

İşletim sisteminizle uyumlu olmayabilir. Donanım bilgilerinizi bilmiyorum ama driver uyumsuzluğu olabilir. Korsan yüklediyseniz av bazi dosyaları silmiş olabilir.

Siz donanım ve yazılım bilgilerinizi detaylı yazarsanız yardımci olmak daha kolay olur. vin7 64 bit işletim sistemi var intel core i3 işlemci var. ram ddr3   4 gb 1gb 256 mb ekran karı var ati  oyun orjinal degil netten yükledim bilginiz olsun

Öncelikle av ayarlarınızdan oyun için izinler acın. Kisayolda hata olabilir program filesteki exe ile açmayı deneyin. Programı kaldırıp av kapatıp tekrar yükleyip deneyin. (Yüklerken av bazı dosyaları silmiş olabilir.)Sistem uyumluluk modunu değiştirip deneyin. Veri yürütme engellemesini kaldırıp deneyin.

Edited by avis
  • Like 1

Merhabalar, 

Oyunu kurduktan sonra crackleme işlemi yaptınız mı? Yaptıysanız ve bu tip hatayı alıyorsanız muhtemelen avis 'in belirttiği gibi antivirüs crack dosyalarını virüs görüp silmiş olabilir.

• Like 2

avis, 18.06.2021 - 16:55 yazdı:

Öncelikle av ayarlarınızdan oyun için izinler acın. Kisayolda hata olabilir program filesteki exe ile açmayı deneyin. Programı kaldırıp av kapatıp tekrar yükleyip deneyin. (Yüklerken av bazı dosyaları silmiş olabilir.)Sistem uyumluluk modunu değiştirip deneyin. Veri yürütme engellemesini kaldırıp deneyin.

benim pc de anti virüs proğramı hiç yok