Jump to content

Vmware Workstation Iso Boot

_KarakurTr_

Recommended Posts

Merhaba

Arkadaşım pc şifresini unutmuş bende internetten admin şifresini 12345 yapan bir program buldum ama işe yarıyormu bilmiyorum o yüzden denemek için VMware Workstation ile sanal pc'de denemek istedim ama iso dosyasını nasıl boot edeceğim sanal pc'de.

iso dosyasını sanal pc ayarlarından cd olarak gösterdim normal sanal pc açıkken iso içindekiler gözüküyor ama boot olmuyor.

Normalde bu aşağıdaki ekranın çıkması gerekmiyormu sanal pc'de

Bende burayı atlıyor 5-10 sn siyah ekran açılıyor sonrada windows açılıyor.

cdboot014zw.gif

Bulduğum dememeye çalıştığım program...

http://www.ogren.tv/windowsxp/unuttugunuz-admin-sifrenizi-geri-getirin.html

Hiren boot CD TncTR Türkçe Menülü CD'yi de görmedi direk olarak windows açılıyor...

Active password changer buldum ama program serial var girecek yer yok nasıl kullanılıyor yanlış birşeylermi yapıyorum anlamadım gitti. boot olmuyor...

Virtualbox Ile Sanal Pc yapsam kurulu işletim sistemiyle iso dosyasını boot edermi...

VMware Workstation ile sanal pc yapmak için iso dan boot yapılıyor ama yapılan sanal bilgisayardaki işletim sistemini kurduktan sonra tekrar boot yapılmıyor...

Sanal pc'deki işletim sisteminin Administrator şifresini kırmak için deneme yapmaya çalışıyorum ama bir türlü boot olmuyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

********************************************************************************

Yaptığım hata yı en sonunda gördüm:

VMware Workstation ile sanal pc'yi çalıştırdıktan sonra klayyenin sanal pc'de çalışması için sanal pc içine tıklamam lazım ama ben hiç bunu yapmadım.

Çalıştırdıktan sonra sanal pc'içine tıklayıp F2 ye 5-6 kez basınca bios çıktı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...