Jump to content

Tüm Pc'lerin Ses Aygıtı Devredışı Oldu Yardım.?

benwade_21

Recommended Posts

valla ben uzun zamandır pc kullanıyorum böyle birşey ilk defa duydum peki driverları yükleyince sesler geliyormu ama bütün makinlerin bir den yapması akıl işi değil ben yardımcı olamıcam kardeşim sana kolay gelsin umarım sorunun kaynağını bulursun bende takip edicem ya valla sayfanı bende merak ettim...

slm dostlar. bizim arkadaşın internet kafede de vardı aynı sorun ilk dakikalar ses var daha sonraları video falan izlerken gidiyordu. pclerin hepsinde deep freeze vardı ama ağdan internetten sızıyor bu zındık. ve arkadaşa nod32 3 ü kurdu şu an herhangi bir sorun tek yapacağınız ddep freezi açıp nod32 kurmaktır. burada çözüldü. kolay gelsin

bizim burada 3 gün önce oldu.12 pyce 200 tl ye sıfırdan format attırdı cafe sahibi.ayrıca benim başıma da geldi daha önce modifiyeli xp kurmuştum tüm kafeye.pc açıldıktan 10 dk sonra ses gidiyor resetleyince tekrar geliyordu.çözüm temiz bir xp kurulumu+antivirüs....tüm pclerde deep freeze vadı.bende virüsten şüpheleniyorum bu ses olaylarında...

evet kardeş bazı arkdaşlarıın bahsetiği gibi virüs bakma deep freez e fazla güvenme temızlerken tüm makınaların ağlarını devre dış bırak hatta net kablolarını sök öyle temizle

Please register to see this content.

burdaki yazılımlar işini görecektir herdaim...

ağa sen önce bir pc nin deep frezenin devre dışı bırak başta kur driverni tabi sildikten sonra restart yap ölebaştan kur driver eğer olmaz başka yöntemler sölerin belkide onboard girişleri yanmıştır diyecem ama nasıl oluyor bütün cafekisi aynı mı yandı diyecen :(

eğer olmaz sen

USB_sound-adapter.jpg

al Bundan Bir Kac Adet

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...