Jump to content

Kaspersky Denemesi Sürümü Uzatma

_DruMmeR_

Recommended Posts

Arkadaşlar ben Kaspersky in deneme sürümünü indirmiştim ve günü yavaş yavaş dolmaya başlıyor , son 13 gün kaldı... bunu nasıl uzatabilirim sonsuz yapabilir miyim? lütfen bildiklerinizi paylaşır mısınız?

http://rapidshare.com/files/245434442/KasperskyRestartTrial.rar.html[/CODE]

1. Kaspersky Açın -> Ayarlar'a girin.. Ordan Seçeneklere girin.. Kendini korumayı etkinleştirin yanındaki klik'i kaldırın. ve tamam'mı tıklayın.

2. KasperskyRestartTrial.reg dosyasını calistirin evt/tamam diyin..

3. Sonra Kaspersky'asagıdak sagtıklayıp çıkış yapın asagıda calismasin..

4. Çalıstıra bunu yazın "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8" entera basın.. ordaki Data Klasörünü ismini 1Data yapın

5. Kaspersky Açın sonra yine Çalıstıra bunu yazın "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8" entera basın. burda Data Diye bir klasör varsa 2Data yapın Önemli!!! 1Data yaptıgımızıda Data yapın. sonrada 2Datayı silebilirsiniz..

6. Tekrar Deneme Sürümünü Etkinleştir yapın bu sekilde hep 30 gün alacaksınız sınırsız kullanabilirsiniz...

7. Kaspesky Açıp Kendini Korumayı Etkinleştirin... bittii..

Hadi Kolay Gelsin.......

Al[e]n Arkadaşımıza teşekkürler.

Kaspersky Ömür boyu key aramadan kullanım için çözüm

Not: 6 aylık yasal key kaldırıldığından yazıdan kaldırmak zorunda kaldım..

Bu konuyu açma gereği duydum çünkü kendim denedim ve çok memnunum heleki şu sıralar daha bi memnunum…

Çoğunuzun bildiği belkide bilmediği regedit ile oynayarak key girme yöntemini anlatıcam…

Önce konuyu özetliyeyim sizler her ay key aramaktan kurtuluyorsunuz nasıl mı ?

Regedit kayıtlarından 3 adet anahtar girdisini dikkatlice siliyorsunuz ve kaspersky sizin deneme versiyonu kullanmadığınızı sanıyor ve size her anahtar silmenizde 30 günlük deneme versiyon açıyor bu yöntem tarafımdan denenmiştir…

Site site key aramaktan kat kat iyi sadece ayda bir 3 anahtarı silerek deneme versiyon başlat diyorsunuz bu kadar…

Yöntemin resimli anlatımından önce uyarımı yapayım regedit bilgisayar için çok önemlidir hata yapmaya gelmez sakın yanlış anahtarları silmeyin bilmediklerinizi karıştırmayın ve ayrıca 3 anahtarı silerken kasperskyi tamamen kapatın saatin yanında zaten görüyorsanız aktiftir saatin ordan yada görev yöneticisinden kapatın anahtar silme bitince başlattan açacaksınız oda size keyiniz yok diyecek vs…

Resimli anlatımımız….

2. adet dururumuz var 1.si hiç elinizde key yok ve keyiniz kara listede 2. durumda ise zaten 1 aylık keyiniz var yada deneme versiyon açık ! bu 2 durum içinde 3 anahtarı silmemiz ve vereceğim keyi girmemiz yeterli olacak…

İlk önce Kasperskyi tamamen kapatıyoruz sağ alt araç çubuğundan kontrol edin saatin yanında hala logosu varsa aktif demektir tamamen kapattıktan sonra..

Başlat > Çalıştır > ekrana regedit yazın tamam tıklayın…

Şimdi açılan programın adı regedit tüm programların özel kayıtları burada yanlış birşeyler silmeyin sakın diğer programlarınıza zarar verebilirsiniz.. !

Şimdi sol taraftaki kategorilerde sileceğimiz anahtarları bulucaz tek tek ben resimle 3 anahtarıda gösteriyorum arayıp bulmak size kalıyor..

1. anahtar………

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Kaspersky Lab / LicStorage

Her kategoriyi soluna tıklayarak açın bir alt kısıma geçin…

üstünde sağ tuş yapın Lic Storage’i silin…

2. anahtar………

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Cryptography / RNG

üstünde sağ tuş yapın RNG’i silin…

3. anahtar………

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / System Certificates / SPC / Certificates

üstünde sağ tuş yapın Certificates’i silin…

Please register to see this content.

Anahtarları sildiniz kazasız belasız regediti sağ üstteki x’ten kapatın artık onunla işiniz bi süreliğine bitti (yeniden anahtar silene kadar)..

Şimdi Kasperskyi açın sizden key isteyecek key anahtarı girme bölümünde deneme versiyonu aktif etmek istiyorum diyerek 30 günlük deneme versiyon keyi istetin bi süre sonra 30 günlük denemenin aktif olduğunu göreceksiniz…

İşte bu yöntemi her 30 gün sonunda uyguladığınızda Kaspersky sürekli yiyecek ve sizde key aramaktan kurtulmuş olacaksınız ama eğer uzun süre key bulursanız yada para ile yasal key alırsanız her zaman daha rahat edersiniz….

Ben denemediğim ieyi paylaşmam eğer yapamıyorsanız yardım ederim buraya yazmanız yeterli

------------

Ben 2 Yıldır Boyle Kullanıyorum

• 3 ay sonra...

Aşağıdaki konuyu incele Gerekli tüm bilgileri bulacaksın Katılımsızdır.Ve Trial Resetin nasıl kullanılacağı tüm detayları ile yazıyor.Artık keyi unuttun yeryüzünde legal olmadıkça tüm keyler er-geç kara listeye alınır.Ben 4 yıldır kaspersky kullanıyorum Ve trial reset en iyi çözüm.

Konuya Bak :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=98842&hl=[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...