Jump to content

Windows Kurulum Ekranı özelleştirme İşlemi

canhayelmert3
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Biliyorsunuz MtChannelTweak üzerinde gelişmelerimi yaparken bir yandanda Tweak sistemine yakışır performans ve stabil odaklı bir windows'uda tweak programının içine kategori olarak ekleyip linkinide entegre edeyim dedim.tabi bunu yaparken kurulum ekranından tutunda son aşamasına kadar olan herşeyi tepeden tırnağa el atmaya karar verdim.windows kurulum ekranı resimlerini düzenliyordum ve bunu yaparken sizlerlede nasıl yaptığımı paylaşayım dedim.Umarım işinizi görür arkadaşlar.başta zor ve karışık gibi gelebilir ancak hiç öyle değil.bir kaç tekrar yapınca kafada sistem oturuyor.Yada bana zor geldi :) gecenin 3ünde özelleştirme yapayım diye aklıma gelince böyle zor geliyor insana işte :) neyse ben kaçayım bitirmem gereken tweak sistemim ve windows modifiye işlemim var.full+full olacak ALLAH'ın izniyle.

Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=IAMDzZyPr8g

• Like 4

Tweak' i sabırsızlıkla bekliyorum. 

Bence çok güzel iş yapıyorsun. Ama Allah aşkına videodaki sağ alttaki MtChannel animasyonunu biraz küçült. O kadar büyük ki, dikkat dağıtıyor.

Şimdiden eline emeğine sağlık. Umarım verdiğin emeğin karşılığını fazlasıyla alırsın...

• Like 1

merhaba deli_petro06.elimde şuan için monitör olmadığı için 82 ekran led tv kullanıyorum :) 1920x1080 kullanıyorum.senin büyük dediğini ben ufacık görüyorum :) youtube'ye upload ettikten sonra izlemiyorum.sen söyledikten sonra bi baktım bayağı büyük kalıyormuş.normal monitör ile tv arasında çok fark oluyor demekki.haklısın yeni videolarda küçülteceğim.iyi oldu söylediğin.Tweak hakkında ise bu gece bir video çekip paylaşacağım sanırım artık son video diyebilirim.sona yaklaştım.

• Like 1