Jump to content

Performans Canavari Monster Z97v

VaSiLLi

Recommended Posts

arkadaşlar daha 2 aylık olan performans canavarı p86z97v11 monster notebookumu kredi kartı borcu yüzünden satıyorum.. fiyatı 1900 tl dir.. takas yoktur.. laptopumda en ufak sorun, ısınma, kasılma, hata, en küçük çizik, hasar herhangibirşey bulamazsınız düne kadar jelatini ile kullandım, sıfır ayarında laptoptur.

genel olarak özelliklere gelirsek;

15.4 ekran asus kasa

C2D p8600 işlemci

4gb(max. 8gb) kingston ram ddr2-800mhz(ddr3 destekli)

Nvidia GeForce 9650m gt ekran kartı 128bit

seagate 320gb 7200rpm hdd

3 antenli wi-fi

dwd rw

9 hücre pil

4 usb

hdmi

e-sata

5in1 kart okuyucu

2.0 webcam

yüz tanıma

parmak izi okuyucu

çok şık, fonksiyonel deri çantası (daha kullanmak nasip olmadı)

1 yıl teknokask sigortalı

almaya kararlı arkadaşlar istediği gibi ürünü program vs yükleyerek bile kontrol edebilirler..Ankara'dayım il dışı heryere kargo ücreti bana ait olmak üzere yollayabilirim. cihazdan yana hiçbir çekincem yok.. faturası kutusu bezi dahil herşeyi tamdır

sorularınızı pm yoluyla veya icon13.gifDİKKAT: Forum İçerisinde Kişisel Bilgilerin Verilmesi YASAKTIR. dan msn aracılığıyla sorabilirsiniz..

temsili resim

Z97VORTA.jpg

Z97V.jpg

z97v.gif

ücreti belirttiğim gibi 1900 lira.. sıfırından 2 ay dışında bi farkı yok. artı olarak sigortalı.. cihazın başına garanti dışı bırakacak ekstrem bir durum gelmesine karşıda güvencedesiniz

ücretin peşin olması makbuldür.. kredi kartı zaten başıma bela oldu makinemi satmamın sebebi.. ciddi alıcı için 1900 lirayı kredi kartına iki taksit olabilir.. ama biraz uzun bi mevzu olur sanırım.. araya güvenilirde olsa 3.kişilerin girmesine sebep olabilir fakat son çare düşünebilirim

Güzelmiş. Tabiki ücretide güzel ama biraz çok gibi ne olursa olsun 2. el olarak değerlendirilecek sonuçta. :lol:

haklısın zaten 2.el muamelesi yapılıyor, aldığım fiyattan ucuza satıyorum, alan arkadaşta birkaç yüz tl kar etmiş sıfırına nazaran sadece 2 ay kullanıldığı için ve emin olun kutulusundan farkı yok.... ha ölü fiyat verenler çıkabilir bu makinanın hakkıdır anlamına gelmeyecektir.. ama birazda insaflı olanda vardır elbet.. 2 aylık sorunsuz cihaz garantisi sigortası faturası var ve istediğiniz gibi deneyebilirsiniz diyorum.. bunun yanında cidden ucuz bi fiyat vermekte anlamsız.. iki ay kullanıldı diye çok birşey değiştiğini sanmıyorum..

kullanılmış laptopa 1900 çok bence. 2 ay çok temiz kullandım deniyor ama yanında değildik bilemeyiz. bence biraz daha inmek lazım.kusura bakmayın

bu işte güven esas.. ayrıca laptopa ne yapabilirimki daha makinaya yüklenecek oyun bile oynamadım.. ayrıca gelin görün deneyin garantisi sigortası mevcut çiziği bile yok diyorum daha ne olsun..

Fiyatı aşağıya çekmen senin satışına katkı sağlar ne kadar temiz 2 ay sigorta desende adam bi durur düşünür sonuçta 2. el der sıfırı ile fiyat farkını hesap eder ya da üst markaya yönelir almak için -makul bir fiyata indirirsen albenisi daha çok olur :dribble: ... .:EmRaH:.

Edit; Kendim içinde düşünüyorum uygun gelirse...

açıkcası ürünüme güvendiğim için fiyatıda böyle.. bu varken sıfırına 10 tl bile fazla vermek mantıksız(bence).. bu özellikler bazı masaüstlerinde bile yok denebilir...

buna nazaran siz alıcı iseniz verebileceğiniz teklifi söyleyin bakalım neler çıkıyor ortaya

1900 ytl biraz fazla. Oyun oynayacaksanız, biraz daha katıp nvidia'nın yeni serilerine sahip bir monster de alabilirsiniz.

haklısın üzerine biraz daha ekleyip gtx260m ekran kartlı bir Monster alınabilir..(minimum 900 tl kadar) fakat o makinanında işlemcisi ve hdd si daha düşük... bunda 4gb ddr2 varken onda 2gb ddr3 var... seçim sizin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...