Jump to content

Açılış Parolasını Nasıl Kırabilirim

dj_barış

Recommended Posts

Daha sade bir anlatım yapıyım ben sana

Ancak bunu admin olarak kullanmıyorsan olur pc ni :)

Güvenli Modda pc yi aç

Kullanıcı hesaplarına gir

Parolası olan hesabı sil

Sonra yeni bir hesap ac ki daha sonrada bu yöntemi kullanabilesin :download1:

Bilgisayar ilk açıldığında şifre isteyen yere kadar gelin. Burada "ctrl+alt+del" tuşlarına basın 2 sefer üst üste.Çıkan pencerede üst tarafa "administrator" yazın. Şifreniz kırılmıştır:) Şimdi denetim masasından koyduğunuz şifrenizi kaldırabilirsiniz.

NoT : Ancak bu işlem oturumunuzu admin olarak kullanmıyorsanız işe yarar.

Kolay gelsin...

administrator hesabınız varsa ınternetten yaklasık 5 mb lik iso halınde resetpassword programını cd ye yazdır en kısa yolu budur ama baska lıve cd ler ile de aynı işi halledeblırsın ama onlarca mb lık dosya indirme

şifre olduğu zaman güvenli moda girdinmi iki kullanıcı çıkar karşına administratora gir denetim masası kullanıcı hesaplarından şifreli hesabı sil güvenli modda iki hesap yoksa bir programla girişi kitledin demekti benim başıma geldi çünkü format atacaksın...

• 4 hafta sonra ...

slm arkadaşlar administrator olmadıysa windowsun yardımcı kulanıcını yaz support_3889450a yaz gir ama işallah parola ayarlarında kulnıcı hesapolarında yani karşılama ekranı ve hızlı kullanıcı seçeneğini işaretlemişsindir değilse yazcak yer olmaz çünkü yaz gir cvpını yaz buraya bakayım yardımcı olmaya gayret ederim başlat çalıştıra net user yaz aynı ismi görceksin help assistant herkese kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...