Jump to content

Emachines E725 Notebook Ses & Mikrafon Sorunu

bhco

Recommended Posts

Selam arkadaslar 2-3 gun once oyle gezerken gozume emachines e725 takildi bende begenip satin aldim hersey iyi hos bugun msnde goruntulu konusma yapmak istedim mikrafonda ses yok kapatim tum ayarlarina baktim fakat mikrafon takili degil diyor mirafonu aradim taradim bulamadim ya gorunmiyen bir yere koydular yada ustunde dahili bir mikrafon yok ama herhalde ustunde dahili mikrafon olmayan bir notebook degildir diye dusunuyorum bu notebooktan kullanan arkadaslar varsa bana yardimci olsunlar konu donanimsal mi yazilimsal mi? makinanin ustunde vista home basic kurulu sekilde geldi seste sorun yok fakat bir turlu mikrafonu calistiramadim :S yardimlari bekliyorum simdiden tesekkurler...

Konuyu acer destek merkezini ariyacak cozumledim arkadaslar makinanin mikrafonu yokmus gidip birde mikrafon aldik laptop yapip mikrafonunu neden koymazlar merak konusu oldu kipnanin musteri danismani olucak sahsiyette hic bir notebookta mikrafon yoktur degince cantamdaki 12.1"lik laptopu cikartip bundaki mikrafon degil mi degip kafasina vuruyordum :)= laptoplarda mikrafon yokmus adam honk oluyor birden :) neyseki sorunumu cozdum suan problem yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...