Jump to content

Msnde Direk E-postalarıma Giremiyorum...

Recommended Posts

Kardeş aynı sorun bende de olmuştu. Ama ben bişey yapmadım birkaç gün kendiliğinden geçti. Nasıl oldu bilemem ama su anda sorunsuz olarak firefox'la giriyom hesabıma. Ama sen yine de bi en alltaki seçeneği işaretleyip gir. Daha sonra kapat pencereyi ve tekrar gir bakalaım sonuç ne olacak. Yaptıktan sonra artık otomatik olarak gireceğini tahmin ediyorum.

Kardeş aynı sorun bende de olmuştu. Ama ben bişey yapmadım birkaç gün kendiliğinden geçti. Nasıl oldu bilemem ama su anda sorunsuz olarak firefox'la giriyom hesabıma. Ama sen yine de bi en alltaki seçeneği işaretleyip gir. Daha sonra kapat pencereyi ve tekrar gir bakalaım sonuç ne olacak. Yaptıktan sonra artık otomatik olarak gireceğini tahmin ediyorum.

Tamam sağol bi denim bakalım...

pekala bi sorum daha olucak varsayılan internet tarayıcın mozilla mı expolorer mı?Bildiğim kadarıyla msn internet explorer ile çalışıyor.Eğer sen farkında olmadan mozillayı geçerli tarayıcın seçtiysen ondan olabilir.Arkadaşın dediği gibi 9.0 versiyonunda sorunlar yaşanılmış baktımda şimdi biraz kullanmadığım için emin değilim ama 8.5 denemektede fayda var

resimdede görüldüğü gibi e-mailima bakmak için bastığımda benden yeniden e-mail ve şifremi istiyor bunu nasıl ortadan kaldırabilirim arkadaşlar...Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkürler...

Kardeş internet explorer i aç araçlar+internet seçenekleri+Programlar a gir internet explorer varsayılan tarayıcıdır ın yanındaki varsayılan olsunu tıkla herşey tamamdır . Şimdi tekrar mesaj larına gir :p:)

İyi günler

Öntanımlı tarayıcınız Explorer haricinde başka bir tarayıcı ise bu hatayı alırsınız.Başlat menüsü ayarlarından Öntanımlı Tarayıcınızı Explorer yapın sorun düzelir.Bu da Microsoft'un güzel bir sürprizi bizlere :p

Öntanımlı tarayıcınız Explorer haricinde başka bir tarayıcı ise bu hatayı alırsınız.Başlat menüsü ayarlarından Öntanımlı Tarayıcınızı Explorer yapın sorun düzelir.Bu da Microsoft'un güzel bir sürprizi bizlere :p

Hepiniz ilgilendiğiniz için sağolun arkadaşlar dediğiniz gibi varsayılan tarayıcım firefoxtu explorer yaptım oldu tekrar teşekkürler... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...