Jump to content

Windows 11 Pro Workstations 22000 |adrenalin| Full-hybird| 1.3 Gb

polymorpha
 Share

Recommended Posts

Senkron2, 6 saat önce yazdı:

Çok şık görünüyor elinize sağlık, tam olarak test sürümlerin bitiş tarihi bellimi acaba bilginiz varmı?

Bilgim yok maalesef , fakat windows 10 kadar guvenlik guncellemelerini entegre etmeden bitireceklerini sanmam

AdnanGumus, 1 saat önce yazdı:

bunadamı el attın 😆 sadece wifi internet olayını baypaslıyalım yeter kuramayan pc arkadaşlar var fırsatamı cevirsem ne 😂 tekrar teşekkürler 👍

Daha onceden enterprise surumu ile archlinux paylasmistim ondan daha kararli ve stabil çalışıyor mavi ekran yemedim henuz :)

• Like 1
  • Haha 1

Sistemi kurdum akıcı çalışıyor. Keşke framework 3.5 de aktif edilseydi. İlk açılışta wifi hazır gelmiyor, isoyu yazdırmadan önce indirmenizi öneririm. Güncelleştirmeler neredeyse problemsiz yapıldı(Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.100) (KB5004300) kurulmadı). Defender hizmetinin kalıcı olarak kaldırılmış olması beni mutlu etti. 8GB ramli Acer Swift 5'de kaynak kullanımlarını görselden görebilirsiniz. Parmakiziyle oturum açma(ufak tefek hata verse de) ve wifi yazdırma sorunsuz çalıştı ki beklemiyordum. Güzel sistem olmuş elinize sağlık. Aşağıdaki üç uygulamayı kurdum ve sorunsuz şekilde kullanıyorum.

- Corelcad 2021
- Office 2021
- Autocad 2022

WzkbtZmR_o.png

Edited by candemir2005
  • Like 1

candemir2005, 3 dakika önce yazdı:

Sistemi kurdum akıcı çalışıyor. Keşke framework 3.5 de aktif edilseydi. Defender hizmetinin kalıcı olarak kaldırılmış olması beni mutlu etti. 8GB ramli Acer Swift 5'de kaynak kullanımlarını görselden görebilirsiniz. Parmakizi okuma ve wifi yazdırma sorunsuz çalıştı ki beklemiyordum. Güzel sistem olmuş elinize sağlık.

Please register to see this content.

netframework windows özellikleri aç ve kapat üzerinden dilediğiniz zaman açabilirsiniz. açık kalması sistemi yavaşlatacaktır. bu yüzden orjinal kapalı durumuna aldım

mağaza çalışmaz ise başlatta bulunan herhangi bir uygulamayı yükledikten sonra çalışacaktır.

yorum için teşekkür ederim :)

Edited by polymorpha

polymorpha, 12 dakika önce yazdı:

netframework windows özellikleri aç ve kapat üzerinden dilediğiniz zaman açabilirsiniz. açık kalması sistemi yavaşlatacaktır. bu yüzden orjinal kapalı durumuna aldım

mağaza çalışmaz ise başlatta bulunan herhangi bir uygulamayı yükledikten sonra çalışacaktır.

yorum için teşekkür ederim :)

Yanıtınız ve yönlendirmeniz için teşekkür ederim. Her açılışta aşağıdaki hata çıkıyor tamam'a bastıktan sonra parmakiziyle oturum açabiliyorum. Acaba düzeltilebilir mi?

MK4XaXWT_o.png

parmak izi ile ilgili sorun sanırsam 
"C:\Windows\System32\LogonUI.exe" dosyasını
"C:\Windows\syswow64\ kopyalayıp dener misiniz 

hello yüz tanıma uygulamasını da yükleyip denemeniz gerekmekte

Edited by polymorpha

polymorpha, 5 dakika önce yazdı:

parmak izi ile ilgili sorun sanırsam 
"C:\Windows\System32\LogonUI.exe" dosyasını
"C:\Windows\syswow64\ kopyalayıp dener misiniz 

hello yüz tanıma uygulamasını da yükleyip denemeniz gerekmekte

Hocam çok teşekkürler dediğinizi yaptığımda hatadan kurtuldum. Yine geri bildirim olarak aygıt yöneticisine girdiğimde aşağıdaki hatayla karşılaştığımı belirtmek isterim.

E7iZIBV.pngax2SpW7Q_o.png

Edited by candemir2005

candemir2005, 2 dakika önce yazdı:

Hocam çok teşekkürler dediğinizi yaptığımda hatadan kurtuldum. Yine geri bildirim olarak aygıt yöneticisine girdiğim aşağıdaki hatayla karşılaştığımı belirtmek isterim.

sysprepten sonra bu hatayı aldım aktivasyon hatası  gibi duruyor
bir sonra ki düzenleme de parmak izini de kontrol ederim dicem fakat öyle bir donanımım yok :)
bu yüzden şansa bırakmak zorunda kalacam 😕

Edited by polymorpha
  • Haha 1

Merhaba Emeğinize sağlık çalışmanızı kurdum ama güncellemede sorun yaşıyorum   şöyle ki (Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.100) (KB5004300) - Hata 0x80073712

Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daha sonra tekrar deneyeceğiz. Hata kodu: (0x80073712)KB5004300) bu hatayı alıyorum, ne yaptıysam güncelleyemedim sizin tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler

trmk1299, Bir saat önce yazdı:

Merhaba Emeğinize sağlık çalışmanızı kurdum ama güncellemede sorun yaşıyorum   şöyle ki (Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.100) (KB5004300) - Hata 0x80073712

Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daaha sonra tekrar deneyeceğiz. Hata kodu: (0x80073712)KB5004300) bu hatayı alıyorum, ne yaptıysam güncelleyemedim sizin tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler

o güncellemeyi buglardan dolayı kaldırdım şöyle idi  ve sorun veriyordu. buglar giderildikten sonra tekrar ekleyebilirim
Windows 11 KB5004300

Edited by polymorpha

şu güncellemeleri daha sonra ekleseniz illa şartmı belki microsoft kapatmıştır yenisini veya eksiği vardır deneme isosunda bu ısrarlar niye anlamıyorum 2022 den itibaren yeni cihazlar piyasaya koyulacak win11 le final yayınlanmamış kurmanın hiçbir anlamı yok şu an win10 gayet iyi 6 aydır format atmıyorum zaman kaybı oluyor şöyleki 2021 üretimi cihazlarda deniyorlar bizim gibi 2000 ile 2020 arası cihazlarda değil microsoft ile bizim test etme olayımız ayrı ben yapısal deniyorum onlar donanım performans yeni özellikleri rahat çalışacak ayarda deniyorlar acele etmenin manası yok bene biraz sabır bu benim düşüncem iyi forumlar

• Like 2

AdnanGumus, 5 saat önce yazdı:

şu güncellemeleri daha sonra ekleseniz illa şartmı belki microsoft kapatmıştır yenisini veya eksiği vardır deneme isosunda bu ısrarlar niye anlamıyorum 2022 den itibaren yeni cihazlar piyasaya koyulacak win11 le final yayınlanmamış kurmanın hiçbir anlamı yok şu an win10 gayet iyi 6 aydır format atmıyorum zaman kaybı oluyor şöyleki 2021 üretimi cihazlarda deniyorlar bizim gibi 2000 ile 2020 arası cihazlarda değil microsoft ile bizim test etme olayımız ayrı ben yapısal deniyorum onlar donanım performans yeni özellikleri rahat çalışacak ayarda deniyorlar acele etmenin manası yok bene biraz sabır bu benim düşüncem iyi forumlar

katılıyorum . windows 11 açılış ekranı haricin de bir değişiklik göremedim :D ve regeditte düzenlenmiş keyler 

• Like 1

• 3 ay sonra...