Jump to content

Senkron2

Üye
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Excellent

1 Follower

About Senkron2

 • Rank
  Unauthorized Employee

Profile Information

 • Male
 • Above my as's
 • Techpro

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. forumda tweaklar mevcut forjest ustanın paylaşımlarını kontrol etmenizi tavsiye ederim iyi günler.
 2. mega.nz üzerinden ücretsiz üyelik aldıktan sonra 50 GB download izni veriyor. Login yaparak cloudunuzun içerisine klasör açarak indirin kesintisiz ve son hızda indiriyor kolay gelsin.
 3. windows 10 tweak programları var forumda hocam Güncel link ile değiştirilmiştir saygılar.
 4. sizin yaşınızdaki bir çok kişi torun tombalak sevmekten başka hiçbirşey yapmıyor tebrik ederim ellerinizden öperim saygılar
 5. İkinizin problemide aynı şeyden kaynaklanıyor. Anakartlarınız UEFI yüklemeyi destekleyen modellerse şayet rufus kurulumu görseldeki gibi olmalı EFI / UEFI kurulum için anakart ayarları her modelde birbirine yakında olsa farklılık gösterebiliyor bios arayüzünden kaynaklı olarak. Onuda internetten kendiniz modeline göre arayıp bulmalısınız.
 6. Denedim şuan iniyor sorun yok yoğunluktan dolayı 24 saat engelide yok. Farklı bir tarayıcı ile deneyin veya idm tarzı donwloader kullanıyorsanız devre dışı bırakarak indirmeyi deneyin örneğin ; Gizli sekme açarak devre dışı bırakabilirsiniz.
 7. Yazmıştım sistemde hata yok defalarca kurup denedim mutlaka biryerde yanlış yapıyorsunuz tavsiyem nasılsa yeni kurmuşsunuz birdaha format atıp görseldeki adımları uygulayınız. Türkçe kullanmak varken neden ingilizce kullanasınızki yinede tercih sizin Not: O kısımdaki yeri değiştirmesenizde sorun yok kurulumdan sonrada değişiyor ben kolaylık olsun diye en baştan yazım dilini Türkçe seçmeyi göstermek için tavsiye amaçlı paylaştım.
 8. Sahiplik Al - Take Ownership Bu sistemde gömülü olarak gelmektedir tekrar tweak yapmanıza gerek yoktur.
 9. Paylaşımdaki ilgili windowsu kurup Türkçe'ye çeviremeyen herkes için detaylı anlatım görsel olarak yapılmıştır. Arkadaşlar paylaştığım görsellerdeki şekilde yapamayan arkadaşlara başka yapabileceğim birşey yoktur hata yapmadığınız sürece mutlaka detaylıca inceleyiniz bu şekilde %100 probleminizi çözebilirsiniz. Bazen dil dosyalarını indirirken hata veriyor yada yarıda kesiliyor o gibi durumda yeniden başlatıp bidaha aynı yere girip indiriniz. Türkçe dışındaki dilleride üzerine tıklayıp REMOVE yapabilirsiniz.
 10. klavyesinden diline kadar herşeyi türkçe yapacağınız bir görsel hazırlıyorum hocam. Not : Müzik film dinlemekten çok daha ötesi tüm 3d oyunlarda grafiklerde ve diğer işlerinizde kullanabilirsiniz muazzam performansı var sistemin
 11. Sizin için kurulum hakkında kısa bir görsel hazırlamam lazım. Denemelik bir laptop var elimde ona kurayımda çekeyim arkadaşlar
 12. Lite olduğu için elbette Çok hoşuma gitti program arşivimi üzerinde deneme tahtasına çevirdim hiçbir kurulum hata vermedi. Birtek admin hesabı tam olmamış onuda kendim kolayca hallettim şöyleki; admin hesabı oluşturuyor sistem fakat ebeveyn uyarısı kapalı olmasına rağmen altta çalışıyor onay istiyor kurulumlar ve açılan programların çift sol tıkta yönetici olarak çalışmadığını gördüm. Kuracak arkadaşlara ek bir bilgi olarak burda dursun. yine söyleyim performans olarak inanılmaz beğendim çok akıcı yarın rainbow six age de deneyeceğim sisteme gömülü nihai performans etkin geliyor
 13. Windows 10 Enterprise LTSC 1809.1075 Lite Plus 2 Mart 2020 oprekin tarafından Genel Bilgi: Program sürümü: 1809.17763.1075 Kod Adı: Redstone 5 Mimar: 64bit Boyut: 2.32gb (ESD) Sistemi modifiye eden yapımcı: Oprekin Dil: İngilizce (Farklı diller yüklenebiliyor) Not: Sadece ileri düzey kullanıcılar için! Taze temiz kurulum için önerilir Yüklü Gelenler: Microsoft .NET Framework 3.5 Microsoft .NET Framework 4.8 StartIsBack Silinen Özellikler: Tüm windows bloatware uygulamaları Windows güvenlik duvarı (GUI) Windows defans Windows güncelleme Windows yedekleme Cortona diğer şeyler… Aktif Bileşenler: IE11 WMP Paint Fotoğraf görüntüleyici Uzak masaüstü bağlantısı Windows PowerShell Direct Play Hızlandırma ve yapılan ayarlar: Windows update var fakat kapalı gelmektedir.(Açılabilir) Arama arayüzü kapalıdır Başlat Menüsü Ekle Yönetici Olarak Çalıştır Bağlam Menüsü Ekle CMD'yi Burada Aç Bağlam Menüsü Ekle Sahip Olun ve daha fazlasını yapın Kayıt Defteri Düzenlemeleri Lütfen dikkat Bu windows modifikasyonu sadece ileri düzey kullanıcılar için, tüm özelliklerin burada olmasını beklemeyin veya işlev normal olarak çalışacaktır, “LITE” in ne anlama geldiğini bilmelisiniz . İndirme linki: https://mega.nz/#!ttF2hCBD!SqOSewuxPXYT-_NFf4IWLRG1ZZlde84_JFIKUhouFmY (Tnc Debrid ile İndir) (Tnc Debrid ile İndir) (Tnc Debrid ile İndir) (Tnc Debrid ile İndir) (Tnc Debrid ile İndir) (Tnc Debrid ile İndir) (Tnc Debrid ile İndir) Çalışma OPREKIN isimli arkadaşa aittir. İlgili kaynak : https://oprekin.com/ NOT : İçeriğinde mağaza ve mağaza bileşenleri yoktur indirmek isteyenler bunu bilerek indirebilir. Sistem ingilizcedir fakat yüklediğim resimlerdeki gibi Türkçe hale getirebilirsiniz. (Sadece işten anlayanların indirmesini rica ederim hiç windows kurmamış veya ileri düzey bilgisi olmayanlar lütfen kurmasın birçok kısmı ile uğraşmak zorunda kalırlar çünkü sistem hem yabancı dille kuruluyor hemde birçok bileşeni silinmiş durumdadır) Windows içerisinde çalışan aktif hizmetlerde inject, keylogger vs takip ve kopyalama ilişiği olan bileşenlere rastlanmamıştır. Performansı muazzam derecede iyidir herkese iyi günler dilerim.
 14. Teşekkürler üstadım bilgi için server isosunu indireyim lazım olacak gibi
×
×
 • Create New...