Jump to content

90lı Yıllarda Oynayan Yabancı Dizi

cimbombom

Recommended Posts

Arkadaşlar 90 lı yıllarda trt1 oynayan cok heyecanlı bir diziydi ismi aklımda değil konusunu ben hatırladıgım kadar yazayım ismini bilen arkadaşlarımız olabilir

konusu ölümleri sırlı olanların ölmeden 3 gün öncesi ruhuna giriyor ve o kişiyi ölmekten kurtarıyor yardımcısıda beyaz giyinen bir melek. sürekli her bölümde bir başkasının bedenine giriyor ve olayları çözüyordu. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

o diziyi bende biliyorum ama isim çıkmıyor neydi ya o eski trt dizileri alaca karanlık kuşağı tehlikeli antikalar falan senin sorduğun dizide çok güzeldi ama bulmak çok zor ben beny hillin türkçesini bile bulamadım alt yazısı dahi yok yani o kadar tutan birşey bile zor yani....

dizi zamanla ilgiliydi galiba ama orjinal ismi QUANTUM LEAP trt efsane diziler verirdi valla tekrar verse trt2de falan eski dizileri o kuşak ayrılmaz trtden...

biraz geç oldu ama teşekkür ediyorum süper bir diziydi şimdi nediye yayınlamazlar anlamış degilim

frakmanı aşagıdaki linkte isterseniz maziye bir bakın:)

Please register to see this content.

dizi zamanla ilgiliydi galiba ama orjinal ismi QUANTUM LEAP trt efsane diziler verirdi valla tekrar verse trt2de falan eski dizileri o kuşak ayrılmaz trtden...

biraz geç oldu ama teşekkür ediyorum süper bir diziydi şimdi nediye yayınlamazlar anlamış degilim

frakmanı aşagıdaki linkte isterseniz maziye bir bakın:)

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...