Jump to content

Parliament Sinema Klubü Fon Müziği

_SeMpHaTiC_

Recommended Posts

Arkadaşlar biraz önce youtube de tesadüfen karşıma çıktı aldı beni çok eskilere ******ürdü içim bi tuhaf oldu.Forumda da arattım daha önce verildimi diye google bile sordum sanırım ya verilmedi yada ben gözden kaçırdım.Şayet verildiyse özür dilerim.İyi dinlemeler....

2147parliament-cinema-club1.jpg

http://rapidshare.com/files/251614097/Parliament_cinema_clup.rar.html

İsteyenler için md5

E45865F9A7AF943B0175E6EA31FF3B1E

Boyut 3.3 mb

pazar gecesi sinema kuşağı..

birde susam sokağı var arada bir youtubede seyredip o günlere gidiyorum..

80 li olmak ayrıcalıktır.. :(

pazar gecesi sinema kuşağı..

birde susam sokağı var arada bir youtubede seyredip o günlere gidiyorum..

80 li olmak ayrıcalıktır.. :(

Gerçektende öyle ya bi başka idi bizim dönem.Gerek yerli gerek yabancı diziler filmler müzikler gelenekler gezmeler tozmalar arkadaşlıklar.Hersey başkaydı.Düşünsene o zaman dır komutu kullanıyorduk :)))windows yoktu varsada ben bilmiyodum :D

Gerçektende öyle ya bi başka idi bizim dönem.Gerek yerli gerek yabancı diziler filmler müzikler gelenekler gezmeler tozmalar arkadaşlıklar.Hersey başkaydı.Düşünsene o zaman dır komutu kullanıyorduk :)))windows yoktu varsada ben bilmiyodum :D

ne windowsu ya,windows la aşkımız 7 sene önce başladı,bizde 5 te devre 10 da biter vardı,birde .M.J vardı:(

ne windowsu ya,windows la aşkımız 7 sene önce başladı,bizde 5 te devre 10 da biter vardı,birde .M.J vardı:(

Harbiden sanırım senin idolun sanırım M.J imiş günlerdir yazılarından bunu anladım peki sana birsey sorucam günlerdir arıyorum bulamıyorum M.J in bir şarkısı vardı böyle kalabalıkla sölüyodu çok harika bişidi yanlış anımsamıyosam dünya kupası içinde kullanıldı yada benzer bişi sarkıyı mırıldanamıyorum bile ama yıllardır aklıma gelir dinleyemem üzülürüm :)

ne günlerdi ya cep telefonu ve çoğu elektronik eşya yoktu pc bankalarda 10 inç monitöre sahip siyahbeyaz üstünde sadece çizgiler ve yazılar olan 3500 4000 dolarlık ıbm veya mac adında birşeydi atmler bile yoktu abanmak yoktu bu kadar bina trafik şu sahil yolu denen moloz yığını akp talan yalan falan filan...

ne güzel günler tüketmişiz ya keşke 90 lara girince kıyamet kopsaydıböyle yavaş yavaş hergün hergün yaşamasaydık .....

Harbiden sanırım senin idolun sanırım M.J imiş günlerdir yazılarından bunu anladım peki sana birsey sorucam günlerdir arıyorum bulamıyorum M.J in bir şarkısı vardı böyle kalabalıkla sölüyodu çok harika bişidi yanlış anımsamıyosam dünya kupası içinde kullanıldı yada benzer bişi sarkıyı mırıldanamıyorum bile ama yıllardır aklıma gelir dinleyemem üzülürüm :(

M.J herzaman kalabalığa hitap etmiştir de anlatmak istediğin o bilinmeyen sır parçayı çözemedim,biraz daha ayrıntı versen çıkaracam ama..

We are the World

EARTH SONG

black or white

who is it

Please register to see this content.

Ya inan nasıl desem off belki 10-15 yıl olmustur izlemeyeli ve dinlemeyeli ama m.j yi cok sevmiştim :) Kalabalık ama bölesi değil klipti o izlediğim video ve anımsadım kadarıyla hareketli ve plajda tarzı bir yerdeydi yada öle aklımda kalmıs ya bulsak gülersin Allah ben sana ne diyim bunu mu arattırdın bana diye :D yüzde 1 milyon bilirsin ama yok anlatamıyorum derdimi :) klipte hatta gömlek düğmeler açık saçları dağınık haldeydi dırırı rıtrım dırı rıttım peşinden de vokaller giriyordu :) off rezil olucam nasıl bi anlatımdı bu :(

Ya inan nasıl desem off belki 10-15 yıl olmustur izlemeyeli ve dinlemeyeli ama m.j yi cok sevmiştim :D Kalabalık ama bölesi değil klipti o izlediğim video ve anımsadım kadarıyla hareketli ve plajda tarzı bir yerdeydi yada öle aklımda kalmıs ya bulsak gülersin Allah ben sana ne diyim bunu mu arattırdın bana diye :) yüzde 1 milyon bilirsin ama yok anlatamıyorum derdimi :) klipte hatta gömlek düğmeler açık saçları dağınık haldeydi dırırı rıtrım dırı rıttım peşinden de vokaller giriyordu :) off rezil olucam nasıl bi anlatımdı bu :)

dırırı rıtrım dırı rıttım

hiç gülesim yoktu ,süper açıkladın bravo,neyse senin için araştıracam yarın ama dediğin gibi milyonda bir bulurum bu anlatımla süper anlatımdı :(

ya sanırım buldum zinnnn gitme kurban olayım :( youtube de video var ama acamıyorum ben they don't care abaut us bunu baksana bi

This video is not available in your country due to copyright restrictions. böyle bi uyarı veriyor

ya sanırım buldum zinnnn gitme kurban olayım :( youtube de video var ama acamıyorum ben they don't care abaut us bunu baksana bi

This video is not available in your country due to copyright restrictions. böyle bi uyarı veriyor

biliyorum bunu ama plajla ne ilgisi var bahsettiğin şarkının? bu şarkı çok bilindik zaten,yoksa bu omu??yoksa alttaki link mi

ilk söylediği de black or white şarkısı oda güzel..

bu yasaklı video klibi bunu izle They Don t Care About Us

biliyorum bunu ama plajla ne ilgisi var bahsettiğin şarkının? bu şarkı çok bilindik zaten,yoksa bu omu??yoksa alttaki link mi

ilk söylediği de black or white şarkısı oda güzel..

Evet o şarkı yani they dont :( sana demiştim çok bilindik ama uzun zaman oldu öyle aklımda kalmıs ama bak kalabalık ve gömleğin düğmeleri aklımda kalmıs :)ya söyle düşün madonnanın şarkısını M.J diye sana aratsaydım bi ömür bulamasaydın :) Gene sanşlısın ki sanatcıyı doğru hatıladım da bulduk :D

Evet o şarkı yani they dont :) sana demiştim çok bilindik ama uzun zaman oldu öyle aklımda kalmıs ama bak kalabalık ve gömleğin düğmeleri aklımda kalmıs :)ya söyle düşün madonnanın şarkısını M.J diye sana aratsaydım bi ömür bulamasaydın :D Gene sanşlısın ki sanatcıyı doğru hatıladım da bulduk :)

evet ama plaj yok :( bu yüzden çok uğraşırdım yinede şu linki tıkla sen yasaklı video klibi..

They Don t Care About Us

Please register to see this content.

ve ben kaçar i geceler cümleten..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...