Jump to content

Majorshare (rapiddownloader) Lütfen Yardım!

selcuk33

Recommended Posts

Arkadaşlar önceden programı C dışındaki bi hddye kurmuştum.Düzgünce çalışıyordu.Bilgisayara format attım tekrar açmaya çalıştığımda program açılmadı dosyasını sildim.Regedit kayıtlarını inceledim gördüğüm kadarıyla tamamen temizledim.Baştan programı yükledim ama aşağıdaki resimde gördüğünüz hatayı veriyor.Konu hakkında yardım edebilecek var mı ???

HATA RESMİ

746.jpg

Bu programın çalışması için net framework a ihtiyacı olabilir.Yeni formatlı olduğu için belki kurmamışınızdır.Programın sitesine gidip

hangi alt programa ihtiyacı var öğrenin.Sonra your uninstaller veya benzeri bir programla kaldırın.Ve varsa ihtiyacı olan program onu kurup sonra da programı kurun ve deneyin.Saygılarımla

Sayın YAGMURADAM;

Please register to see this content.

Programın sayfası burası çalışması için herhangi bir alt programa ihtiyacı olduğunu göremedim.

Ayrıca NetFramework 1.1 ve 2.0 ayrı ayrı bilgisayarımda kuruludur.

İlgilendiğin içn tşk.

Arkadaşım hatada yazan mesajı Türkçe'ye çevirdim.

otomasyon hata

Belirtilen yordam bulunamadı

Birşey eksik görünüyor.Programı bir kurun sonra your uninstaller benzeri bir programla kaldırıp tekrar bir kurulum yapun bakalım ne olacak.

Bir de böyle bir yazı var sitesinde;

RapidShare Downloader kurulumundan sonra ilk çalıştırmanızda OCX hataları verebilir, bu durumda; RapidShare Downloader'i birkaç defa tekrar çalıştırmayı deneyin.

Saygılarımla

Bir de böyle bir yazı var sitesinde;

RapidShare Downloader kurulumundan sonra ilk çalıştırmanızda OCX hataları verebilir, bu durumda; RapidShare Downloader'i birkaç defa tekrar çalıştırmayı deneyin.

Saygılarımla

Evet onu bende gördüm denedim olmadı dediğin gibi kaldırıp tekrar yüklicem birazdan sonucu söylerim...

İşin acilse şu programı öneririm.

Rapidshare Auto Downloader

2dq242.jpg

Ben şu anda kullanıyorum.Ve Türkçe dil desteği de var.Hem de ücretsiz.Size yardımım ancak bu kadar oldu.İyi geceler.Saygılarımla

İndirme adresi (650 kb) :

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...