Jump to content

Hdd Sata Dvd-rw Sata Gelde Buna Xp Yükle...

seregardiyan

Recommended Posts

Hp Tablet pc var şuan elimde bunun XP tablet pc edition netten araştırdım indirdim daha önce vista yüklüydü xp yüklemek istedim mavi ekran hatası verdi 0x0007B bana buna raid eklersen sorunun çözüleceğini söylediler fakat fazla bilgim yok... dvdrw sata - hdd de sata nedir bu çektiğim satalardan :) :)

8615-lj9kxf_l.jpg8615-5u8ftp_l.jpg

arkadaşım senin sorunun bios ayarlarından hdd olan bölümü IDE olarak göstermendir yada sata driver eklenmiş modifiye bi tane xp ile kurmandır başka bi çözüm bilen arkadaş varmı bilmiyorum Tablet pc ye en son 3 gün önce kurulum yaptım aynı işlemi uyguladım oradan biliyorum

Baranbarlas arkadaşım dvdrw de sata mıydı senin benim ikiside sata usb den kurulum yapayım dedim olmadı normal xp yükledim ama tablet özelliğini kullanamıyosun ozaman ben tabletler için üretilmiş olan xp indirdim sorun oradan doğuyor sanırım raid li deil bu o zaman mavi ekran veriyor 3-4 dkk sonra bu

sata driver eklenmiş modifiye bi tane xp
bunu kurdum tablet özelliği kullanamadıktan sonra buna gerek yok sonradan tablet özelliğini tanıtma varsa bilemiyorum bilgin varsa bu hususta yazarmısın

elimdeki xp cdsinin içinde tabletpc olarak driver ler sıralanmış durumda biraz zaman alır fakat yükleyerek sana yardımcı olurum baglantı sorunu yaşıyorum sürekli eger beklersen yetiştirmeye çalışırım

Yaklaşık 5 dakika kadar sonra tablet pc sorunun diy bişi kalmayacak xp katılımsız yapabiliyorsan eger sadece dosyaları göster o kendisi halleder tüm dosyalar sıkıştırılmış biçimde iyi günlerde kullanman dilegiyle

• 8 ay sonra...

benim de bi sorunum var eskiden ide cdrom vardı simdi lg dvd rw baglattım sata olarak baglandı xp yükleyemiyorum donanım yapılandırmanızı inceliyor da takılıyo bios ayarı yapmak lazım diyorlar ama birturlu yapamadım yardım için thanks

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...