Jump to content

/systemroot/system32/ntdll.dll Hatası Yardım Lütfe

Recommended Posts

arkadaşlar xp sp2 cd vardı bende nlite ile sp3 entegre ettim ve bi kaç addon ekledim fakat formata başladığımda "/SystemRoot/system32/ntdll.dll" diye hata veriyor bilgisi olan varsa yardım etsin.

arkadasım ntdll.dll dosyasında hata var diyo buyuk ihtımaL sitede microsoft sitesınden ındırecegn windows profesionaller war

sp3 dosyanda problem olmadıgıında emınmısın

?

onlarda bi sorun olduğunu sanmıyorum acaba eksik bişey mi yaptım. peki sadece tema ekleyecek olsam nasıl yaparım mesela elimde windowsblinds 6.0 addonu var.

tema eklemenin birkaç çeşit yolu var.(BENİM BİLDİĞİM)

1) nLite ile xp cd sini katılımsız yaptığın yerden.

2) Bunu blackman12 arkadaşımız anlattı.

tema dosyalarınızı WindowsYolu\Resources\Themes\ içine ulaşarak alın ve katılımsız cdnizde i386 klasörünün yanına $OEM$ adında bir klasör açın onun altına $$(windows klsaörü yerini tutar) onun altına Resources onun altınada Themes klasörü açın yani yol şu olsun $OEM$\$$\Resources\Themes\ işte buraya WindowsYolu\Resources\Themes\ yolundan kopyaladığınız tema dosyalarını atıyoruz daha sonra katılımsız cevap dosyası olan winnt.sif dosyamızın [shell] bölümünün altına

CustomDefaultThemeFile = "%WinDir%\Resources\Themes\MyTheme.theme"

kodunu ekliyoruz bu mytheme.theme bölümünü eklediğiniz temanın *.theme dosyası adıyla değiştiriniz.

ntdll.dll sistemden kaldırılmamalıdır, başlıca programların çalışması için gereklidir

ntdll.dll burdan indire bilirsin

amagenelde mavi ekran hataları remden kaynaklanır.eyer sanal pc kulanıyosan bilgisayarından(pc) tamamen kaldır tekrar kur yok calışıyodersen ozaman eniyisi sen bunlarla ugraşma yeni bi xp kopyala onla calış

adon yapamıyosan formda adon war hemde oldukca cok kolay gelsin

ntdll.dll sistemden kaldırılmamalıdır, başlıca programların çalışması için gereklidir

ntdll.dll burdan indire bilirsin

Please register to see this content.

amagenelde mavi ekran hataları remden kaynaklanır.eyer sanal pc kulanıyosan bilgisayarından(pc) tamamen kaldır tekrar kur yok calışıyodersen ozaman eniyisi sen bunlarla ugraşma yeni bi xp kopyala onla calış

adon yapamıyosan formda adon war hemde oldukca cok kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...