Jump to content

İzmir Buluşması.

CEKİCAN

Recommended Posts

S.a Degerli TNCTR Ailesi

Bir bulusma duzenleyelım ne dersınız. Goruselım kaynasalım sanal ortamdan cıkıp bıraz kendımıze gelelım .Ben gaziemirdeyim Tanışmak kaynaşmak bilği alışverişinde bulunmak isterım ..

Katılmak ısteyenler konu altında bıldırırse sevınırım.

Selametle ....

Evet böyle bir şey gerçekten iyi gelir, evde sıcaktan iyice bunalmıştım zaten İzmir hakkaten aşırı sıcak, şöyle en az bir 10 kişi falan olursak bende gelirim belki

katılırdım ama işten hiç vakit kalmıyor :)

Haftasonu da çalışıyor musunuz? Haftasonu cumartesi falan ayarlansa güzel olur,, aslında sabah kahvaltıya falan gidilse süper olur..

Sağolasın "Mertgrkm" İzmir şimdi kaynıyordur çekilmez :p Gel Konya'ya gör herşeyi :) Etlipide [Etliekmek] süperdir :D

Ah ah tadı damağımda kaldı o etli ekmeğin Konyalı bir arkadaşın annesi yapmıştı burada , en kısa zamanda gideyim de gene yapsın bari :p Evet İzmir malesef kaynıyor, artık baharda gelirsin sen de tam zamanı :D

Arkadaşlar ben geleyim burada tarih belirtecegim geleneksel hale getirelim bunu her zaman toplanalım her açıdan faydalı olacagına inanıyorum belirli bir tarih ayarlarız vetoplanırız herkes kendini ayarlar önceden şimdilik sıcaklar geçsin biraz : :)

Arkadaşlar ben geleyim burada tarih belirtecegim geleneksel hale getirelim bunu her zaman toplanalım her açıdan faydalı olacagına inanıyorum belirli bir tarih ayarlarız vetoplanırız herkes kendini ayarlar önceden şimdilik sıcaklar geçsin biraz : :)

evet en azından eylül ekim gibi olsa iyi olur..

belki bazı arkadaşlar beni kınıcaklardır ama herksin yaşadığı yer kendi güzel gelir ben izmirde yaptım askerliğimi karşıyakada izmir çok güzel bir yer oranın kıymetini bilin keşke orada yaşıyabilseydim gidipte unutamadığım Tek şehir diyebilirim hele o kumruyu hiç unutmadım buralarda da yapıyorlar ama orada yapılana hiç benzemiyor

belki bazı arkadaşlar beni kınıcaklardır ama herksin yaşadığı yer kendi güzel gelir ben izmirde yaptım askerliğimi karşıyakada izmir çok güzel bir yer oranın kıymetini bilin keşke orada yaşıyabilseydim gidipte unutamadığım Tek şehir diyebilirim hele o kumruyu hiç unutmadım buralarda da yapıyorlar ama orada yapılana hiç benzemiyor

Kardeşim gel sen ısmarlarız bir kumru :) neden kınasınlar seni İzmir'in ayrıcalıklı bir şehir olduğunu herkes bilir.

Sağolasın "Mertgrkm" İzmir şimdi kaynıyordur çekilmez :p Gel Konya'ya gör herşeyi :) Etlipide [Etliekmek] süperdir :D

etlipide deme be abi, burada (kütahya) rezil bir halde yapıyorlar

bi de milleti kandırmak için "konya etliekmeği" diyorlar, küfredesi geliyor insanın :D

konya da şöyle havzan da, canbaba da falan yiyeceksin bir güzel..

off, içim gitti valla yaa

daha pazar geldim konya dan, tekrar gidesim geldi sırf etliekmek için :p

Sağolasın "Mertgrkm" İzmir şimdi kaynıyordur çekilmez :) Gel Konya'ya gör herşeyi ;) Etlipide [Etliekmek] süperdir :D

Aaaa bak şimdi neffeno kardeşim konu etliekmekse sivasta yiyeceksin herhangi bir yerde kendin yaptır sıradan onun bile lezzeti baskadır :) eğer yolu düşen olursa bu unutulmuş şehre beklerim etliekmeği meşhur sivas köftesi en önemlisi birbirimizi tanımıs oluruz :)

Aaaa bak şimdi neffeno kardeşim konu etliekmekse sivasta yiyeceksin herhangi bir yerde kendin yaptır sıradan onun bile lezzeti baskadır :D eğer yolu düşen olursa bu unutulmuş şehre beklerim etliekmeği meşhur sivas köftesi en önemlisi birbirimizi tanımıs oluruz :)

Yol parası kalacak yer masrafları size aitse neden olmasın geliriz tabi zevkle ;)

:D:):) cok doğal ve açıksözlü buldum seni :) bakalım durumlar musait olursa neden olmasın gönül isterki tüm forumu ağırlayalım ;)

Açık sözlü olmayı severim :) işin şakası tabi,, bir gün yolumuz düşerse bir çayınızı içmeye geliriz :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...