İçeriğe git

•  

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Ekran Kartı Nereye Takılır (Resimli Anlatım

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 AzaD-STeRK

AzaD-STeRK

Banned

• Banned
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 28 January 2011 - 19:37

MERHABA ARKADAŞLAR BEN YENİ EKRAN KARTI ALACAM.AMA NEREYE TAKACIĞIMI BİLMİYORUM DAHA FAZLASI EKRAN KARTININ NERDE OLDUĞUNU BİLMİYORUM.RESİMLİ ANLATIM YAPARAK BİRİSİ BANA ANLATABİLİR Mİ ?

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#2 üye01

üye01

Aktif üye

• Üye
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 28 January 2011 - 20:09

arkadaşım öncelikle anakart modelin nedir rasgele ekran kartı alıp takamazsın önce onu yaz bizde yardımcı olalım anlatması kolay önce anakart adını ve modelini yaz bize

#3 akasya19

akasya19

Yeni üye

• Üye
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 28 January 2011 - 20:27

MERHABA ARKADAŞLAR BEN YENİ EKRAN KARTI ALACAM.AMA NEREYE TAKACIĞIMI BİLMİYORUM DAHA FAZLASI EKRAN KARTININ NERDE OLDUĞUNU BİLMİYORUM.RESİMLİ ANLATIM YAPARAK BİRİSİ BANA ANLATABİLİR Mİ ?

Bence bu kadar bilgiyle kendin uğraşma ucuza mal edeyim derken daha pahalıya patlar. Anakart modelini verebilirsen nasıl bir ekran kartı alman konusunda yardımcı olmaya çalışırız. sende işine neresi gelirse oradan alırsın ama montaj konusuna gelince bence kendin montaj yapma, yada yalnız montaj yapma en azından bir iki sefer makine parçalamış birisi olursa yanında iyi olur.

#4 üye01

üye01

Aktif üye

• Üye
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 28 January 2011 - 20:49

Bence bu kadar bilgiyle kendin uğraşma ucuza mal edeyim derken daha pahalıya patlar. Anakart modelini verebilirsen nasıl bir ekran kartı alman konusunda yardımcı olmaya çalışırız. sende işine neresi gelirse oradan alırsın ama montaj konusuna gelince bence kendin montaj yapma, yada yalnız montaj yapma en azından bir iki sefer makine parçalamış birisi olursa yanında iyi olur.

arkadaş doğru sölüyor bilen biriye yapman daha iyi olur senin için özellikle yenisini alcak kadr birikimin yksa hiç macera arama bence :D

#5 AzaD-STeRK

AzaD-STeRK

Banned

• Banned
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 01:05

Intel® 82945G Express Chipset Family ekran kartı modeli bu böyLe yazıyor

anakar modeli ise: American Megatrends Inc.

#6 professional_bilgisayarci

professional_bilgisayarci

Aktif üye

• Üye
  • 131 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 01:32

arkadaşım anakar modeli ise: American Megatrends Inc. Bios markası yazılımı biz modelini istiyoruz hangi marka ve model

#7 mucit41

mucit41

TnC Platinium

• Üye
  • 3851 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 02:04

Resmi ekleyen

Ekran kartın takılaçığı yer resimdeki 9 nolu yer.

Ekran kartı montajı.Sıra ile bakarsın,gerisi sana kalmış.

1:

Resmi ekleyen

2:

Resmi ekleyen

3:

Resmi ekleyen

4:

Resmi ekleyen

#8 slkcer

slkcer

TnC Silver

• Üye
  • 729 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 02:07

hiç risk alma diyorum..bilen biriyle çalış..ucuza mal ederim derken daha pahalıya mal olmasın..yine kendi bileceğin iş tabii,kolay gelsin..bu arada işlemcin nedir?

Konu slkcer tarafından 29 January 2011 - 02:36 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#9 mucit41

mucit41

TnC Platinium

• Üye
  • 3851 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 02:19

Şimdiye kadar onboard kulanıp sonra agp slotuna uygun ekran kartı takmak istiyorsan,şu ana kadar agp slotuna hiç takılmamış ekran kartının montajın yukarda paylaşımdaki resimlere bakarsan bu senin için 5dk lık bir işlem,resimlerdeki yönergelere uygun tak ekran kartını yükle driverini kullan,hiç bir risk yoktur.

#10 HARBİKIZ

HARBİKIZ

TnC Silver

• Üye
  • 417 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 08:13

Şimdiye kadar onboard kulanıp sonra agp slotuna uygun ekran kartı takmak istiyorsan,şu ana kadar agp slotuna hiç takılmamış ekran kartının montajın yukarda paylaşımdaki resimlere bakarsan bu senin için 5dk lık bir işlem,resimlerdeki yönergelere uygun tak ekran kartını yükle driverini kullan,hiç bir risk yoktur.

güzel anlatmışın sağol........

#11 kaosem

kaosem

TnC Silver

• Üye
  • 712 İleti

Yazma tarihi: 29 January 2011 - 10:25

Ya ne riski risk misk yok ben deneyerek ilk takmıştım ondan sanra ne bulursam montajını ben yapıyorum bi problemde çıkmadı şimdiye dek..

Sponsor Linkler:hemen-indir.com
Yukarı