Jump to content

Rapid Queuer 2.2

nun63

Recommended Posts

thumb_973350921.jpg

thumb_948820114.png

Rapid Queuer 2.2 Katılımsız

Link:1

http://rapidshare.com/files/306191399/Rapid_Queuer_2.2.rar

Link :2

http://www.crazyupload.com/ndx5ejx6kzwd/Rapid_Queuer_2.2.rar

Bu Linkte Katılımsız olmayan (Katılımsız da virus olduğunu iddia edenler için)

http://hotfile.com/dl/16909843/5706a52/tnctr-rq22.rar.html

Program RapidShare'dan indirme yapmanızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş. Linkler arasındaki 15 dk'lık bekleme süresini kaldırıyor. Sadece download linkinin hazırlanma süresini bekliyorsunuz.

Aslında programın 2.3 sürümüde mevcut fakat bu sürümün daha iyi stabil olduğu söyleniyor.

Not: Masaüstüne programın ve download klasörünün kısayolu gelmektedir. Programı çalıştırın ve Open Link List'in yanındaki # işaretine basın bir .txt dosyası açılacak linkleri buraya ekleyip kaydedin. Start düğmesine bastığınızda program sistem tepsisine yerleşecek ve orada icona sağ tıklayıp Progress'e bastığınızda indirme ile ilgili barı görebilirsiniz. Tabi Rapid'in bu aralar sık sık uyguladığı free kullanıcıları bekletme sorununa takılmazsanız. Bu durum içinde gündüzleri pek sorun yaşanmadığı iddaa ediliyor.

Boyut: 991 Kb

Halen indiremiyorum diyen arkadaşlara duyrulur..

* mUtlaka forum da verilen linkten indiriniz linkte verilen sürümün 3 adet daha üst sürümü vardır ancak onlarda 15 er dakika

bekletmektedir sadece bu sürüm de bekletmiyor.

*Gündüzleri eror uyarısı alan arkadaşlar da akşam geç saatlerde denesinler çünki rapid free kullanıcılarına azizlik yapıyor.

*indirilecek partları not defterine kopyaladıktan sonra mutlaka kaydedip start düğmesine basınız.

*programın açılış yüzündeki şaretli tiklerden başkasını (bilmiyorsanız ki ben blmiyorum) işaretlemeyin.

*eklediğiniz partları kaydeddikten sonra o partlar bitmeden kesinlikle 2 part paketini kaydedilenin üzerine eklemeyiniz.bilgilerinize.

nun63

bi dosya ile ilgili virüs,trojan,spy bildirimi yapacak arkadaşlar zahmet olmazsa bir CAPS koysunlarda milletin kafası bulanmasın.

Bende İndirdim kullanıyorum Trojen uyarı almadım çokta güzel indiriyor ellerine sağlık teşekkür ederim

virusscan.jotti.org de aratın 2 programda trojan görünüyor kurulum dosyası. iyi gizlemiş virüsü.

vps e kurdum denedim programı. saçmalıktan başka birşey değil bişeyi kısalttığı falan yok. aynı beklemeyi yapıyor bi değişiklik yok.

virusscan.jotti.org de aratın 2 programda trojan görünüyor kurulum dosyası. iyi gizlemiş virüsü.

vps e kurdum denedim programı. saçmalıktan başka birşey değil bişeyi kısalttığı falan yok. aynı beklemeyi yapıyor bi değişiklik yok.

arkadaşın verdiği linkten indirmedim başka bi yerden yine sitede bi arkadaş paylaşmıştı oradan indirdim kurdum gayette güzel bir şekilde çalışıyor.sadece akşamları çalışmıyor o da rapidin free kullanıcılara yaptığı bi kazık yoksa kesinlikle çalışıyor.

trojan var dosyada !

trojanla iligili caps koyarmısın ben nod32 kullannıyorum herhangi bir trojan rastlamadım...

bunu bu forumda yaklaşık 2000 kişi indirmiş ancak kimse trojan var dememiş sen nasıl buldun acaba....

Please register to see this content.

nun63

Arkadaşlar bu nasıl çalışıyor yine modem resetleme mantığında mı benim ip sabitte o yüzden sordum ben de de çalışır mı?

tabi çalışır açıklamsı var dikkatli kullanırsan hiç bir sorun yaşamassın...

nun63

arkadaşım mutlaka sen bu programı kuramadın bunu deneyen arkadaşların yorumlarına bir bak bakalım sorun varmı

birde sakın emek harcanmış ve coğunluğun beğendiği bir programa saçmalık gibi bir ibare kullanarak emeğe saygızılık etme...

nun63

trojan var dosyada !

katılımsız olmayanı dene bakalım...

Please register to see this content.

bu arada dostum bu dosyanın windows 7 x 64 uyumlu olanını bulabilirmisin

:download1:

win7 kullanıldığını biliyorum ancak denemedim deneyip de yorum yazarsan sevinirm...

nun63

kesin çalışıyor arkadaşlar nasıl yapıyor bu işi bilmiyorum ama 15.bekleme süresini ortadan kaldırıyor tek eksisi rapidden dosya indiremediğimiz zamanlar yani free lere kapalı olurya hani 2 dk falan bekleyin yazar o zaman indirmiyor

link indirdi peki indirdigi dosyalar nerde oluyor ben bulamadım

indirdiğin dosyalar masa üstüne programı açarkan "Download" klasörünü otomatik olarak atıyor oaradan bakabilirsin...

nun63

umarim kesin çalişyordur bu rapid beni kanser eti cünkü her dosya indirdim 15dk beklemek bide üstüne bazen yok free kulanmaz yazilar var o insan kanser ediyor

kesinlike çalışıyor yanlıs akşam üstleri rapid free kullanıcılara azizlik yapıyor oda programdan değil...

ilgin için teşekkürler..

nun63

Programın çalışma mantığına bir örnek;

İnternet explorer\sık kullanılanlar\sık kullanılanlara ekle ye geldikten sonra Rapid Bekleme adıyla boş url yi kaydedin.sonra internet explorer\sık kullanılanlar\sık kullnanılanları düzenle den Rapid Bekleme nin üzerine gelip özelliklere tıklıyoruz.url ye;

java script: function nl() { for (var i=97; i<=122; i++) { c="count"+String.fromCharCode(i); try { eval©; eval(c+"=0; f"+c+"()"); break; } catch(e) {}; };} nl();

kopyalıyoruz.sonra kaydedip çıkıyoruz. Rapidshare.com'dan bir dosya indirmeye çalıştığımızda süre çıktığında hemen sık kullanılanlar menüsünden Rapid Bekleme ye tıklıyoruz ve süre direk sıfır a iniyor.

Yukarıda daki mantık da programdaki mantıkda aynı değilmi?(Aynı)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...