Jump to content

Yerel Sürücülere Erişemiyorum

sk1993

Recommended Posts

Bilgisayarımda C,D,F ve G sürücülerinin hiçbiri(hepsi de HDD sürücüleri) açılmıyor. Açmaya çalıştığımda ""F:\autorun.vbs" komut dosyası bulunamıyor." hatasını veriyo. :) Şu anda virüs taraması yapıyorum. Virüs sanırım autorun.vbs dosyasına girmiş ve virüs programım da silmiş. :) Ne yapabilrim?

aynen dediğin gibi o virus

belliki kullandığın program dandik bence kasperskey internet security yi bul forumda var kur güncelle tarat 30 sn geçmeden o virüsü siler az önce bir arkadaşda vardı aynı olay avast kurbanı güncel avastda 350 virüs çıktı karspersky ile

şükür şimdiye kadar hiç mahçup etmedi beni

çözümü çok basit. winrar ı aç. ilgili sürücüye git. orada bir autorun.inf,autorun.ini gibi bir yığın dosya göreceksin. onların hepsini sil. önemli: autoexec.bat dosyasını silme.

dipnot: bilgisayarı yeniden başlatınca düzelecektir.

Sevgili kardeşim.... Bilgisayarına autorun.vbs virüsü bulaşmış... Şu programı indir... Tüm çalışan programlarını kapat ve çalıştır... Bu bir bat dosyasıdır... Ardından bilgisayarı kapat aç sorununun çözüldüğünü göreceksin...

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

Sevgili kardeşim.... Bilgisayarına autorun.vbs virüsü bulaşmış... Şu programı indir... Tüm çalışan programlarını kapat ve çalıştır... Bu bir bat dosyasıdır... Ardından bilgisayarı kapat aç sorununun çözüldüğünü göreceksin...

Please register to see this content.

Harikasın Sorunu Hemen Çözdüm Verdiğin Programla Çok Tşk Ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...