Jump to content

Sysdm Sorunu :(

mach2

Recommended Posts

mach2 bi cpl için forumu ayağa kaldırdın yani ne yaptığını bile anlamadı birçok kişi. cp_'yi cd içine atarak mı değiştirdin değiştirmemiş gibi görünüyorsun. Ne yapıp yapmadığını bi anlasam yine de yardım edecem ama... :/

Ya rapid linki vermişler SYSDM.CP_ dosyası indirdim 3defa.7isodan sonra attım değişiklik yok.Ram yukarda işlemci markası aşağıda pcyi formatlıcaktım cd ile iyiki yapmamışım.Çok kötü gözüküyor.Ben düzenledim birisi deneyebilirse çok memnun olurum

Benim verdiğim cp_ miydi? Versiyon 2008 değil de 2009 yazan. Onda bir hata yok kendimden verdim. cp_ olarak atıp i386 içindeki ile yer değiştirdiğine emin misin. Değişme olacaktır. + Sanal makinede cpl düzgün görünmeyebilir bazen.

Bilmiyorum kaç yazdığını?Evet değiştirdim.

Birisi düzenlediğimi deneyebilir mi lütfen

sizler daha iyi bilirsiniz ama bu yöntemi deniyorum ve başarılı oluyorum windows orjinal dosyalrı değiştirince logonui.exe de olduğu gibi hata veriyordu o yüzden ben modifype.exe kullanıyorum istersen birde böyle dene

mach2 sen neredesin ya? Kullandığın şeyi soruyorum bilmiyorum diyorsun. Eve sipariş mi yapalım.

Verdiğin dosya cp_(cd içine atılacak) şekilde veya Cpl(sstemde denenebilecek) şekilde değil, 7iso ile entegre etmek içib res dosyası vermişsin. Aferin sen de bunu bu attın gidip?

Bence sen bununla uğraşma daha dll nedir, cpl nedir , res nedir bunları öğren. Yanlış anlama, doğru olan bu. Bizi de boşuna uğraştırma herşey bitti de cpl mi kaldı..

mach2 sen neredesin ya? Kullandığın şeyi soruyorum bilmiyorum diyorsun. Eve sipariş mi yapalım.

Verdiğin dosya cp_(cd içine atılacak) şekilde veya Cpl(sstemde denenebilecek) şekilde değil, 7iso ile entegre etmek içib res dosyası vermişsin. Aferin sen de bunu bu attın gidip?

Bence sen bununla uğraşma daha dll nedir, cpl nedir , res nedir bunları öğren. Yanlış anlama, doğru olan bu. Bizi de boşuna uğraştırma herşey bitti de cpl mi kaldı..

Uğraşmassan uğraşma napıyım ya neyi upload edecektim?

Şunuda bi dene bakalım mach2 . açtığın konu hemen 2 sayafa oldu yaa nerde bulursun böyle ilgi :ninja::wacko: barış hocayıda dellendirdin sonunda :pardon: :pardon: az gayret et kardeş bazı şeyleri kendin yapabilirsin zor değil aslında. destek bilgisine youtube videosu bile koyarsın birgün :( dosya açık şekilde. denemek için sanala manala gerek yok. sağ tıkla hemen "Denetim Masası İle Aç" ı seç olup olmadına bak!

http://www.mediafire.com/file/2wuzmrqod15/sysdm.cpl[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...