Jump to content

canpolat11

Üye
 • Posts

  1741
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by canpolat11

 1. tamam hocam çok teşekkür ederim peki video için de aynı mıdır bu dedikleriniz ??
 2. yani sayı !& , 19 giib ekranmı büyüyor ?
 3. tamam hocam anladım peki telefon alırken o zaman ne yüksek olması gerek peki bu hem çözünürlük iyi olsun hem geniş ekran çeksin ??
 4. evet hocam normal 64 mp ve normal fotoğraf ile çekiyorum
 5. merhaba arkadaşlar xiaomi REDMİ NOTE 10 S telefonumda videolar geniş ekran çekmiyor bunun bir ayarı varmı yoksa özelliğimi böyle aynı şekilde fotoğraflarda öyle bazı telefonlara bakıyorum daha az özelliği var mp gibi kamerası bilgisayara atnca geniş oluyor fotoğraflar falan bunun nedeni nedir ?
 6. yok hocam olmuyor en azından listenini sonuna kolayca inebilsem bana yeter çünük 2400 den fazla video var
 7. eyvallah hocam peki liste sonuna kolayca nasıl inebilirim yani biliyorsunuz 200 er falan niyor benim listem 2400 den fazla video var ben kolayca liste sonralına gitmek istiyorum olumyor adresten yazıyorum numara olmuyor nasıl yapabilirim
 8. arkadaşlar bu YOUTUBE da beğendiğim videolar listesinde listenin en sonuna kolayca gitmek isityorum ama olmuyor hatta o listeyi komple videolarını indirmek isityorum ama olmuyor diğer kanalların videoların tüm vieolaranı indirebiliyorum 4k video downloader ile ama beğendiğim videolar olmuyor bir çözümü varmı ??
 9. herkese çok teşekkür ederim baştan ikiye bömüştüm sonra birimi silip tek bölüm yaptım şu an kullanıyorum
 10. cevaplarınız için teşekkür ederim OS yüklemeyi düşünmüyorum ikiye böldüm ama bazı yerlerde bölünebilir denmiş yani bir zarar veriyorsa iptal edeyimmi ?
 11. arkadaşlar Samsung 870 QVO 2TB 560-530MB/s 2.5"SSD aldım eski hdd nin yerine taktım biosdan gördü sıkıntı yok lakin benim bir kaç sorum olacak : disk yönetiminden disk seçip ileri deyip NTFS seçip hızlı biçimlendir seçeneğini kaldırdım simdi formatlıyor doğru bir işlemmi yapmışım ayrıyetten tek bölümmü yapayım yoksa iki bölüm veya daha fazal böleyimmi kendi samsung ssd programını da kurdum oradan bir ayar vs yapmam gerekecekmi ben bunu daha çok depolama için kullancağım
 12. yok hocam bir ara görmemeye başlamıştı düzeldi ama dün dolmaya başladı birşeyle rindirdim klasörlere girerken veya başak birşey yaaprken tıkkııt tııkıttı sanki araba sinyal veriyr gibi ses çıkarıyor öyle giriyor öncedende öyle olmuştu sonra nedense düzeldi. be nbu ssd yi açıkçası depolama için kullancağım normalde msata ssd im var sistem oraya yüklü zaten
 13. Merhaba arkadaşlar msi ge 60 laptopuma 1 TB HGST marka hdd nin yerine https://www.hepsiburada.com/samsung-qvo-870-2-5-2tb-560mb-530mb-s-sata-3-ssd-mz-77q2t0bw-pm-HB0000146SC6 bu linkteki ürünü almak istiyorum nasıldır uyuşma problemi yaparmı malum daha önce konusunu açmıştım hdd den sesler geliyor diye şu an çalışıyor arada tıktı ksesi geliyor ama anladımki hdd dolunca bu ses artmaya ve dolmaya başlayınca bozulmaya başlıyor onun için ssd almayı düyündüm lakin uzun ömürlü olurmu ssd ler ben hddlerin uzun ömürlü olduğunu ssd lerinde 10 yıl falan ömürlü olduğunu biliyorum bu bilgi doğrumu ?
 14. xiaomi redmi note 10 s telefonun ısınma sorunu mu var acaba havalar sıcakken kamera 3 saniye içinde kapanacaktır vb diyor yavaşlıyor ama başka teelfonlar öyle olmuyor neden böyle çözümü varmı ??
 15. herkese çok teşekkür ederim
 16. ssd almayı düşünüyorum zaten de hani uyuşmama gibi durum olurmu ?
 17. arkadaşlar msi ge 60 2pc 400 xtr laptomuda 1 tb hgst 7200 rpm hdd var bu sata 3 herhalde ben bunun yerine sata hdd almak istiyorum lakin uyumlu olarmu kaç tb e kadar uyumlu onu nasıl bulabilirim ?
 18. eyvallah hocam ilingiz için çok teşekkür ederim. yok hocam pil bozuk zaten bu ikinci bataryam batamen bitti hatta almayı düşünüyordum. yani güçten de şüpeleniyorum ama bataryayı çıkarınca da aynı bir kaç defa açıp kapatınca çalışıyor
 19. hitachi markası çok iyi değil anlaşılan sizde tecrübe etmişssiniz 2014 de almdım diye hatırlıyorum bayağı oldu ama niye bozuld anlamadım idareten hdd takarım ama onun yeri ne sata 1 tb veya 2 tb ssd alsammı ki diyormu ama onlarad bozulmasın ben ssd lerinde bir ömrünü oduğunu sadece sistem vs kurmak için olduğunu biliyordum a daha çok arşiv yedek için hdd kullanılr diyordum ama ters olacak gibi sizce SSD almalımıyım ??
 20. benimde aklıma geldi hatta hdd yi silgi ile sildim( bir videoda görmüştüm) ama yok yani açıp kapatınca düzeliyor yani tetiklemede sıkınhtı var sanki ala birde bu laptop hdd si external da da denedim ordada aynı ses çıkarttı
 21. arkadaşlar hdd sentinel ve en son hd tune sağlık kısmı ektedir. yani yine açılışta diski görmüyor öyle aşlıyor windows bilinmeyet aygıt diyor sonar bir kaç defa açıp kapatınca düzeliyor sanki güç veremiyor gibi geldi ama dün güzelce çalıştı laptopun fişini çekmeyeeymmi bu arada bataryada bitik yani hiç dolmuyor fişi çekince direk kapanıyor
 22. şuan hdd sentinel ile tarama yaptırıyorum orada yazıyor mükkemmel %100
 23. evet iki kısımda sağlık ve performans %100 mükemmel yazıyor şimdi test yapıyorum externaldad ses çıkardı aam tekrar test yapıyorum laptopda mükemmel yazması kötümü ?
 24. external olarak takıp deneyeceğim hocam ilginiz için teşekkürler
×
×
 • Create New...