Jump to content
TNC-TR

canpolat11

Üye
 • Content count

  1561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

4 Followers

About canpolat11

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Male
 • Vatan 11 Mekan 77

Recent Profile Visitors

1969 profile views
 1. canpolat11

  Low Level Format Hakkında

  Eyvallah hocam sağolun
 2. canpolat11

  Low Level Format Hakkında

  eyvallah hocam sağolun peki bu formatta tüm herşey siliniyor değilmi yani fabrika çıkışı gibi oluyor ve bu programı bootlu bir şekilde yapmak gerekiyor ?
 3. canpolat11

  Low Level Format Hakkında

  Disk sorunu yok hocam ben tamamen sifirlayip kullanmak istiyorum ve hiç bir veri izi kalmasın istiyorum fabrikadan çıkmış gibi olsun bu oluyor mu Ayrıca HDD yıl dock ile USB den bağlayıp yapmak bana hem yavaş hemde güvensiz geldi en doğrusu kasaya bağlayıp atmak öyle değil mi ? Hangi programla yapayım??
 4. canpolat11

  Low Level Format Hakkında

  low level format hakkında Arkadaşlar elimde Seagate barracuda 160 GB HDD var ben buna low level format atmak istiyorum benim merak ettiğim bu Windows üzerinden yapılan program ile yapılsa Yok sa boot üzerinden yapılan mı daha iyi olur bu birinci sorum İkinci sorum low level format attıktan sonra tüm veriler gidiyor dini bir daha asla kurtarilsmaz?? Üçüncü sorum bunu 3.5 HDD Lee için dock abtajip USB den öyle de olur mu?
 5. canpolat11

  Huawei P9 Lite Hafıza Sorunu

  eyvallah hocam o zaman benim bu yeri mozilla mı kaplıyor dersiniz ya şimdi silmekte istemiyorum bir sürü girdiğim sitelerin yerini ayarlamak biraz sıkıntı
 6. canpolat11

  Huawei P9 Lite Hafıza Sorunu

  hocam baştan onu kullanıyordum ama sonra sildim sanki gereksiz geldi yani telefonun kendi telefon yöneticisi de aynı işi yapıyor gibi geldi ayrıyetten bşak asorum bu kullandığım telefonda kullandığım firefox dolduruyor olmasın ben bay sitelere giriyorum ve geçmişi silmiyorum adreslerim sık kullananlar gibi silinmesin diye ondan olabilirmi ?
 7. huawei p9 lite hafıza sorunu arkadaşlar huawei p 9 lite kullanıyorum memnunum lakim bir kaç sorun var hafıza kartı 64 gb ve bir sürü yer var ama nedense kendi hafızasında ara sıra boş yer yok diyor uygulamalırın yükleme yeri sd kart ama arasıra geliyor temizleme yapıyorum aynı anca reset atınca düzeliyor anlamadığım ne var bu kadar dolacak yoksa yüklemiyormu sd karta ayrıca bazı uygulamaları güncellemiyor yer yok diye hele mortal kombat x e güncellleme gelince bir sürü programı silmek öyle baştan kurmak gerekiyor bunun çözümü yok mu??
 8. canpolat11

  Wifi Kapanması

  denedim hocam hala aynı uyku moduna geaçince x işareti çıkıyor
 9. canpolat11

  Wifi Kapanması

  eyvallah hocam deneyeceğim
 10. canpolat11

  Wifi Kapanması

  denedim hocam ama aynı gibi eskiden bsöyle birşey olmuyordu ben win10 dan sıfırdan win7 kurdum win 10 dada batarya yı çıkardığımda buna benzer birşey oluyordu wifiyle bağlanmıyordu falan
 11. canpolat11

  Wifi Kapanması

  wifi kapanması evet arkadaşlar msi ge 60 laptopumda win7 yüklü ve inca harici anten kullanıyorum laptopun kapağını kapatıp açınca veya uykuya alınca (shotdown-s ) ilesağ alt köşedeki wifi işaretinde çarpı işareti çıkıyor basınca ağ bulmuyor anteni takıp çakırayıroum aynı anca reset atınca düzeliyor güç seçeneklerine de baktım kapanmasın diye ama hala aynı neden kaynaklanıyor acaba ??
 12. canpolat11

  Künefe Meselesi

  dert değil normal olarak birşey sordum biliyorsanız yazarsanız bilmiyorsanız yazmazsınız
 13. canpolat11

  Künefe Meselesi

  Künefe Meselesi evet arkadaşlar merak ettiğim bu künefe tatlısını açıklağa kvuşturmak istiyorum şöyleki : 1- benim bildiğim ve araştırdığım kadarıyla Filistin/nablus yöresinden çıkma bir tatlı arap tatlısı olarak biliniyor ama başka bir yerde türk tatlısı da deniyor "kün" eski türkçede güneş anlamına geldiği için güneşe benzeyen tatlı anlamında falan yani arab mı türk mü? ama filistinde önceden fıstıklı vs yapılıyormuş yani kadayıfın arasına peynir değilde fıstık vs konuluyormuş bu hatay/antakyaya gelince peynirlisi yapılır olmuş bu doğrumu yani eskiden peyirli yapılmıyormuydu ?? 2 orjinali yuvarlakmı tepsidemi , şerpet öncedenmi dökülür sonradanmı dökülür? 3 antakya ile mersi usulü farklıymış bu doğrumu ?? 4 ve orjinal ve en iyi künefede peynir çok olmalı değilmi birde şerbet az olmalı ? 5 antakya ve Ankarada en iyi nerede yenir yardımcı olursanız sevinirim
 14. canpolat11

  Il Ve Ilçelerin Ismiyle Ilgili Tekerlemeler

  konu günceldir
 15. canpolat11

  Il Ve Ilçelerin Ismiyle Ilgili Tekerlemeler

  Devam devam
×