canpolat11

Üye
 • Content count

  1460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

4 Followers

About canpolat11

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Male
 • Vatan 11 Mekan 77

Recent Profile Visitors

1415 profile views
 1. eyvallah hocam çok teşekkür ler korktum ve düşündüm ve bir an
 2. hmm yok benim hesabım varad ununtutğum değil her ay normal para yatırıp çekiyorum illa çekmem mi lazım ??
 3. http://www.msn.com/tr-tr/finans/ekonomiveis/dikkat-üç-gününüz-kaldı/ar-BBCsvb4?li=BBpmdUa&ocid=mailsignout&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber evet arakdaşlar bankada parası olanlar parasını çekecekmi illa yoksa şirketler için falanmı tam anlamadım
 4. hocam tavsiyeleriniz için sağolun başka bir sorum var adıyamandan maraşa da dolmuş sürekli varmı bilet sistemine bakıyorum az var da ??
 5. eyvallah hepinize çok teşekkür ederim sağolun
 6. Evet arkadaşlar yakın zamanda ankaradan şanlıurfaya gitmeyi düşünüyorum öncelikle en iyi otobüs firması veya firmaları hangisidir -hızlıdır? daha önce gitmiştim lakin tam ayrıntılı gezememeştim turla balıklı gölde tarfından hz.eyüp makamına otobüs dolmuş çalışıyormu ? yöresel yemekleri yiyebileceğim yer varmı merkezde ve ne alınır :?
 7. EYVALLAH HOCAM DOĞRUDUR NEMRUTA BİR DAHA GİDELECEK YER DEĞİL çok sağolun merkezde ulu cami varmış araştırdım biraz bide çiğ köffte nerede yenir ??
 8. Tavsiye lerinz için teşekkürler ben nenruta gittim ve bir daha gitmem inşallah o kadarda iyi bir yer değil merkezi merak ediyorum ve kendim gezmeyi seven biriyim. Merkezde yöresel yemekler nerede yenir ve çiğ köfte en iyi si neresi yapar??
 9. bilen yokmu
 10. Evet arkadaşlar nasihse yakın zamanda adıyaman merkeze gitmek istiyorum merkezde tarihi nereler gezilir cami medrese fala nve ne yenir en iyi nerede yaparlar yardımcı olursanız sevinirim. Ayriyeten adıyaman-kahramanmaraş ve şanlıurfaya giden minibüsler varmı otobüs biraz az buldum da internetten hani böyle koop birlik tarzı ?
 11. arkadaşlar geçen arkadaşla boğuşuorduk kalp tarafına gğüüsüme yumruk attı sulidin jel sürdüm dururken acımıyor ama hareket ettiğim zama nacıyor morluk şişlik yo kanladığım kadarıyla ezilme gibi ne yapmam lazım hangi krem kullanayım en hızlı geçiren??
 12. evet hocam sühayı biliyorum kayseri firması yani benim sorduğum siirt otobüs firmaları arasında en hızlı olanı soruyorum
 13. Hocam metro turizm. Sıkıntı li beni bir kaç defa beklettim birde olaylar oldu ya ondan düşünmüyor um başka hangi firmayla gideyim
 14. evet arkadaşlar inşallah hayırlısıyla ankaradan batman iline gitmek istiyorum şimdi bir sürü firma var en iyisi ve hızlı gideni hangi firmadır açıkçası benim için hızlı gitmesi önemli yani şöyleki her yerde durmayacak ve hani terörle falan bağlantısı olmayan kaliteli ikramları iyi olan bir firma soruyorum yardımcı olursanız sevinirm
 15. eyvallah hocam peki çalışır dimi yani engellendi diye duydum ama ??