Jump to content

bitmez13

Üye
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About bitmez13

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bitmez13

  Hdd şifreme

  hdd şifreme Mrblar. Harici veya dahili hdd yi şifrelemek istiyorum. Bununla ilgili çok değişik proğramlar mevcut. Yanlız bitlocker harici şifrelemelerde pc değiştirğinde vaya farklı işletim sistemlerinde (linux ve winpe)bunların içerisine girilebilmekte diye biliyorum. Bitlocker gibi ama farklı program varmı. şifresini bilmeden girilmesi mümkün olmayan.
 2. yanlız veri kurtarma proğramlarıyla içinden veriyi kurtardım.Anlamadım nasılbir şey virüs olabilirmi?
 3. Mrblar. Benimde toshiba flash disk resimdeki gibi ne fortmatlanıyor ne içine birşeyler atılabiliyor.
 4. AIO BOOT Multiboot Sistem içine bunu nasıl enteğre edebiliriz.
 5. spss 25 kurulumu IBM SPSS istatistik proğramını kurmaya çalışıyorum resimdeki hatayı alıyorum. Ne yapabilirim? Not. İlk sefer kurulumunu yaptım. Sonra silmiştim. Acaba ondan dolayı olabilirmi?
 6. ekran kartı ve projeksiyon yardım Aygıt yöneticisindeki ekran kartı görünümü resimdeki gibi. Ayrıca çözünürlğüde değiştiremiyorum. Projeksiyonada bağlanamıyorum. Fortmat sonrası bu sorunlar oluştu. Neler yapabilirim. YArdım ederseniz sevinirim.
 7. projeksiyona bağlanma sorunu Herkese Mrb . projeksiyon cihazına bağlaanmıyorum. windows+p tuşuna basınca resimdeki gibi geliyor görüntüyü çoğalt yok. Sebebi ne olabilir acaba?
 8. linux pardus gibi işletim sistemlerinin nasıl yükleneceği hakkında bilgi verebilirmisiniz . Özellikle iso kalıbından çalışmaları hakkında.
 9. eski amd atlon işlemcili pcye windows 7 yüklemek istedim birkaç sefer aynı yerde takıldı kaldı.dosyaları kopyaladıktan sonraki windows yükleniyor (2) ekranında donuyor 20180221_124202.bmp
 10. program için teşekkürler.Yanlız kullanımı hakkında (windows kurulumunun nasıl yapıldığı) bilgi verebilirmisiniz.
 11. Mrb. Acer marka yeni bir laptop kurmak istedim. Ama bir türlü flashı görmedi. Rufus ile uefi gpt bölümünü ve fat32 şeklinde biçimlendirirsen görür denildi. Şuana kadarki yapılan sistemlerle bunu nasıl yapabiliriz?
 12. mrb.şuan indirme yapsam patch dosyalarını kullanmam gerekecekmi.veya hangisini kullanmalıyım.?
 13. mrb. sergei strelec ve dlc yi boot ekranına ekledim ama çalıştıramadım.yardımcı olabilirmisiniz.
 14. mrblar. Pc konusunda iyi değilim. Bu nedenle bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız seviniri. 1-şayet 64 bit kurulu bir pcye legacyde çalışan sergei strelec ile müdahale edebilirmiyim.açılışı legasy multiboottan yapıp uefili pcden veri kurtarabilirmiyim. yoksa mutlaka uefili multiboot ve sergeimi gerekli. 2.2.2.0 da segei streleci uefi sistemine bir türlü monte edemedim.videoları izledim ama kafam karıştı. yardımcı olabilirmisiniz.
×
×
 • Create New...