Jump to content

bitmez13

Üye
 • Posts

  247
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bitmez13's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. siteden indirdiğim windows 10 da sistem geri yükleme yapmak oluşturmak istedim ama açamıyorum. yenidende geri yükleme noktası oluşturamıyorum.acaba neden olabilir? ydım ederseniz sevinirim.
 2. Eline sağlık. Varmı bilmiyorum ama güvenli mod başlat ve scandisk komutlarıda olsa sanki kullanılır.
 3. pc ye usbden kurulum yaptım. şuan usb den başlatmak istiyorum. usb görmüyor. farklı denedim olmuyor. bnoot ekranında windows boot manager var başka bir bölüm (usb-cd-dvd-) gibi durum yok. ne yapabilirim. bios ekranındada hakim olmadığım için bulamadım.
 4. Mrb. öncelikle Hayırlı bayramlar dilerim. Acemiyim mazur görün. pc de ana ekrana proğramlar gelmiyor. başlat prolar dediğimde ise proğramları çalıştırmıyor. minstal yenile dediğimde sanırım B:\sürücüsünde arıyor minstalli .KMboot2020 de ise sürücü harfi göstermeden \minstal şeklinde arama yapıyor yenile dediğimdede proğramlar geliyor. Yardımcı olabilirmisiniz. Ventoy ile deniyorum olmadı.
 5. Multibootta kullanabileceğim(ventoyla veya grup2 de çalıştırabileceğim) universal restore özellikli acronis iso sürümünü bulabilirmiyim.
 6. Proğramlar ana ekrana gelmiyor. Yardım edebilecek varmıdır?
 7. Mrb. Kurdum. başlangıç sayfası açıldı. Yanlız programlar yüklenmedi. sayfada sadece çöp tenekesi ve pc kısayolları var. diğer proğramlar elmedi. ne yapabilirim?
 8. programların bazılarını çalıştırırken bu dosyayı windows tarafından bulunamıyor.ismi doğru yazdığınızdan emin olup tekrar deneyiniz şeklinde hata veriyor. dosyanın iconu değişmiş durumda. dosya mevcut. ama çalıştırmıyor. nesta virüsü olabilirmi? nasıl silebilirim.
 9. Nette çok değişik klasör şifreleme programları mevcut.Acaba aralarında klasörü şifreleyecek başkası tarafından açılmaya çalışıp denenen şifreleri kayıt edecek aynı zamanda da hdd nin bölümlerini de şifreleyecek Sizlerin bildiği tavsiye edeceğiniz proğram varmıdır? Teşekkürler.
 10. bazı prolar kurulum sonrası çalışıyor bir müddet sonra tekrar açmak istediğimde desteklenmeyen 16 bit uygulama şeklinde hata veriyor.. Virüsmüdür. Yoksa siteden indiridiğimiz windowslarla birlikte gelen sorunmudur. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
 11. linkler yenilenebilirmi? Elinde olan paylaşabilirmi?
 12. Windows 7 yüklü pc de firefox opera ve bazı proğramlar açılırken her seferinde birlikte aç penceresi çıkıyor.ordan seçim yapınca açılıyor. bazı prolarsa ilk birkaç gün açıldı sonra hiç açılmamaya başladı.sistem geri yükleme hiç çalışmıyor. buna benzer sorunlar çoğaldı. Sanırım virüslü. Nler yapabilirim. Format harici. Şimdidem teşekkürler.
 13. bitmez13

  SamDrivers 22.10

  dilini nasış değiştirebiliriz
 14. Hdd lerde hafıza kartlarında ve telefon hafızalarındaki boş yerleri kalıcı silecek geri getiremeyecek şekilde silen bir proğram biliryormusun? Eraser isimli bir proğram var ama telefon hafızalarını ve hafıza kartlarını görmüyor. Yardımcı olursan sevinirim. Teşekkürler
×
×
 • Create New...