Jump to content

Windows 7 Build 7600 Aktivasyon Sorunu Çözümü

saw17

Recommended Posts

Windows 7 Build 7600 aktivasyon sorunu çözülmüştür arkadaşlar.

Aşağıdaki yöntemi uygulayın;

Öncelikle Windows 7 Toolkit 1.7 activatorunu adminstrator olarak çalıştırıp aktivasyonu yapıyoruz.

Sora bilgisayarı güvenli modda yeniden başlatıyoruz.

C:/TokensBackup dosyasına gidip tokens.dat dosyasının bir kopyasını alıyoruz.

Daha sonra C:/Windows/ServiceProfiles/NetworkService/AppData(Burada gizli dosyaları görünür olarak ayarlayın)/Roaming/Microsoft/SoftwareProtectionPlatform dosyasına giderek kopyaladığımız tokens.dat dosyasını buraya kopyalayıp buradakiyle değiştiriyoruz.

Sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz ve aktivasyon tamamdır.

- mydigitallife.info adresindeki bir başlıktan kendi tercümemdir -

bende sorun yok windows 7 toolkit zaten bu işlemi yapıyor dosya boyutları aynıydı zaten tek sorun ürün tamamen etkinleştirilmiyor ne yazıkki bende örneğin 02.03.2010 a kadar lisanslanmıştır yazıyor bunun çözümü lazım bize

dostum oncelikle bizleri aydinlatigin icin tesekur ederim benim sorunum butun dedigini yaptim ama( degistirlecek dosya yok goremiyorum) dosyasini goremedim acaba ben DVD yuklemedim normal montorden yukledim acaba ondanmi gorun muyor yoksa baska bir bolumdemi eyer bir bilgin varsa paylasirsan men mun olurum tekrar tesekur ederim.

bende 32 bit kurulu

ekrandaki görünümün aynısı oldu

merak ediyorum aktivasyon başarılımı??

değilse ne yapmalıyız??

dostum afedersin

tesadüfen farkettim sayfa bisüre açık bekledi

ve aktivasyonun başarılı olduğunu farkettim

kolay gelsin

arkadaşlar zaten bu sürümleri en fazla 2010 a kadar kullanılacakmış

forumda birsürü crack var çoğunu denedim 30 günlük deneme sürümünü sıfırladı bende

bunu denemediyseniz bir deneyin ben ancak akşam evde deneyebilirim

diğerlerine göre basit zaten sıralamayı yanlış yaptınızmı format atmadan zor etkinleştirirsiniz

10 gün once kurdum deneme süresi 20 gün kaldı sistem tarihini 10gün geri aldım 30 açıktı

Please register to see this content.

şifre lejon89

Arkadaşlar %100 etkinleştirdim ben diyen bir arkadaş varsa komut istemcisine "slmgr.vbs -dlv" yazıp entere bassınlar bakalım ne çıkacak? umarım mart 2010 yazmıyordur ! sonucu paylaşırsanız seviniriz...

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
arkadaşlar zaten bu sürümleri en fazla 2010 a kadar kullanılacakmış

forumda birsürü crack var çoğunu denedim 30 günlük deneme sürümünü sıfırladı bende

bunu denemediyseniz bir deneyin ben ancak akşam evde deneyebilirim

diğerlerine göre basit zaten sıralamayı yanlış yaptınızmı format atmadan zor etkinleştirirsiniz

10 gün once kurdum deneme süresi 20 gün kaldı sistem tarihini 10gün geri aldım 30 açıktı

Please register to see this content.

şifre lejon89

harikasın dostum aktive oldu windows 7 hemde hiç birşey yapmana gerek kalmadan tek tıklamayla süpersin teşekkürler..

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar %100 etkinleştirdim ben diyen bir arkadaş varsa komut istemcisine "slmgr.vbs -dlv" yazıp entere bassınlar bakalım ne çıkacak? umarım mart 2010 yazmıyordur ! sonucu paylaşırsanız seviniriz...

ben denedim kalan windows etkinleştirme sayısı 3 yazıyor

lisanslı yazıyor

lisans kimliği yazıyor

ama senin dediğin gibi 2010 yazmıyor

• 2 hafta sonra ...
Aynen Söylediğini Yaptım

29262357.png

Böyle Oldu Benmi Yanlış Yaptım Acaba Deneyen Varmı Başka 64bit İşletim sistemi Kurulu

aynen dediğiniz gibi yaptım ama şöyle bir durum var. aynı dvd yi x64 olrak başka bir bilgisayarda tek partisyon olarak kurdum kendiliğinden aktivasyon işlemini yaptı. fakat ertesi gün 1. partta xp olan bir pc de 2 parta kurdum ne yaptıysam sizin dediğiniz "tokens.dat" dosyası dahil denedim ne yazıkki olmadı.

• 5 ay sonra...

Arkadaşlar ben denedim oldu. windows 7 yi etkinleştirmek için baya zamanımı aldı ama yaptım.

Nasıl yaptın derseniz öyle klasörler içinde fazla ugraşmanıza gerek yok internet te dolaşan Akdivasyon exelerini güvenli modda olmadı ag destekli güvenli modda çalıştırın sorun çıkmaz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...