Jump to content

Wind7 7600'de Msn Sorunu 80072f7d

Recommended Posts

Arkadaşlar Windows 7 7600 sürümünü kurdum Msn programını yükledim. Oturum açmaya çalıştığımda bana 80072f7d kodlu hatayı veriyor. Acaba sorun nedir? Normalde böyle bir sorun yoktu. W7 kurunca ortaya çıktı. Msn ayarlarından bağlantı durumuna baktım .net mesengere bağlı değilsiniz diyor. İlginiz için teşekkürler..

Aynı sorun bendede var,

Please register to see this content.

burdada geçmiyor o hata.

Ben sorunu çözdüm..

Başlat > Çalıştır > "Regsvr32 Softpub.dll" > ENTER

Bu kadar. Eğer yine sorun olursa haber ver..

• 3 ay sonra...

arakadasLar bendede aynı sorun var yaptım ama oLmadı yardımLarınızı bekLıyorum wl 8,5 kullanıyordum 2-3 sefer kaldırıp yukledım fakat olmadı sımdı 9,0 kurdum kısı lıstenız kul. deqıL dıor ve 80072f7d hatası verıyor..

• 6 ay sonra...

Dostlar merhaba. Bu msn'de bu kadar hata kodu var. İnternet te çözümleri için hep saçma sapan şeyler söylüyorlar. Çoğu işe yaramayan işlemler. Ben artık kendi kendime kullandığım bir yöntemi anlatayım sizlere.

- Revo Uninstaller kurarak Windows Live ile ilgili ne varsa kaldırın. Ne kadar kayıt girdisi ve klasör varsa silinmiş olacak.

- Windows Live İnstaller'ı indirin. 2MB olan kendi kendine yükleme yapan. Böyle yükleyin. İnternetteki katılımsızları yada diğer setup halindeki kurulumları böyle sorunlu makinalarda kullanmayın.

- Herhangi bir DNS kullanıyorsanız bunların sağlamlığından emin olun. DNS kullanacaklara opendns'in DNS'lerini kullanmalarını öneririm.

- Zaten bunları dışında bir sorununuz varsa Onar dediğinizde orada gösteriyor. O sorunu çözmeniz gerekir. Boşuna nette yazanlarla uğraşmayın.

- Ara sıra sorunlar olur. Bunlar MSN sunucularından kaynaklanıyor. Yani sunucu erişiminde sorun var demektir.

• 2 hafta sonra ...
Ben sorunu çözdüm..

Bu kadar. Eğer yine sorun olursa haber ver..

olmuyo ama ya

sorun bu 80072f7d

kopyaladım olmadı dedıgını

sıstem gerı yukleme yaptım olmadı

msn yı sılıp yenıden yukledım olmadı

msn ıcın formatmı atıyım nabıyım anlamadım

formatı 34 dakkada atıyorum bu sorunu 4 saatır cozemedım

teknolojı gelıştıkce bozuluyo 2004 dekı msn nı n ben gozunu sevıyım ya

50 tane yan yana acıyodum 1 gun olsun hata raporu vermedı

• 6 ay sonra...

[color="#8B0000"][b]Arkadaşlar benim ki xp.ama hala aynı hatayı veriyor.tüm internet cafenin içindeki pc'lerde aynı sorun var.sorun bilgisayardan kaynaklansa hepsinde olmaz.bide hepsinde deep freeze var ayarları falan nasıl bozulsun.ne yapıcaz arkadaşlar.80072f7d hatasına bi çözüm bulalım artık lütfennnnnnnnnn.[/b][/color]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...