Jump to content

Klima

nihat78

Recommended Posts

arkadasım ben alarko servısıyım 14 bınlık alarko carıer general modelını al arkana bakma bırdaha en ıyısıdır alarkonun 2 cıvarında fıyatıda unutma klımanın yanı ısıtma ve sogutmanın mucıdı carierdir yanı alarko iyi düşün geri dönüşün olmaz birdaha
arkadasım daikin kore malıdır alarko italyandır generale gelınce general alarkonun dur bu arada saten mıtsubıshıyıde alarko satın aldı bılgınıze 2 sene oldu alıcaksan arkadasım başındada dedıgım gıbı alarko carier al unutma mucidi dır klımanın gerisi hıkayedır inanmazsan al baska ucuz bisey gör farkı su marketlerde 300 500 e satılan acaip markalar var kore malıdır yada cın malı arıza yapdıgı zaman kımse yı bulamıyon servısınde ıkı sene garantı dıo garantı servısı yok piyasada gecen bı tanıdıgımız almıs bı klıma 300 e sanırım marketten anakartı arızalandı yapamadık cunku bılınmıyo yedek parcasıda yok adamın elınde kaldı sökdü attı bi işe yaramıyo daha sıfır makına ben sana o kadar derım hem servıs hem kalıte olarak alarko carier dıom baska bısı demıyorum sen karabukdeyım dedın ben ankarada yım burda olsan hallederız de orda tanıdıgımız servıs yok googlede karabuk alarko bayılerı dıe arattır bulursun ha bıde şu var eger talıhsız bı adamsan markada farketmez senın için ne alırsan al basında bı kötülük varsa ugursuzluk varsa oda bozulur :)

Aga Sen elektronikcimisin ? :) Klimacımı.. ben antalyada daimondın ve Mitsubishi electric Türkiye ana bayilerinin tam karşısında oturmaktayım :) Antalyayı biliyor isen , burhanettin onat caddesinde 60 a yakın klimacı bulunmakta

ve bu 60 klimacı arasında alarko ne yazıkki.. bulunmamakta..

Birde :) daikin ile alarkoyu yanyana koyman dahi çok yanlış.. hangi otelin.. iklimlendirme sistemine baksan daikin ,

alarkonun oteller için yaptığı ? bir iklimlendirme sistemi yok :friends: bi çeyrek 3,8 :(

Birde çok merak edıorum alarko direk italyadanmı geliyor ? :)

Yoksa çinde üretim yapılıpmı ? yollanmakta :D

Ben sorduğumda daikinin dahi çinde üretildiğini söylemektedirler..

Bence arkadaşları yanlış bilgilendirme..

Bu arada klima alıcak olan arkadaşımız

Daimond , Mitsubishi electric ( bu arada iki mitsubishi firması var ) electric olanından şaşma :)

Toshiba firmalarından güvenle alabilirsin ha birde şu var ya benım işimi görsün.. etsin diyorsanda koçtaş gibi firmalardan en ucuz yolla alabilirsin 400 - 500 liraya 12000 btu bir klima vesselam :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...