Jump to content

Windows 10 Enterprise 1803.17134 |hyper.1.6gb|

polymorpha
 Share

Recommended Posts

Edisyon :  Windows 10 Enterprise 1803         

• Ocak 2021 Cumulative Güncellemesi Yüklenmiştir.   
    Hyper-V Gpu Desteği Ocaktan sonra kesildiği için bu güncellemeyi yüklemeye karar verdim.)  

Silinen Bileşenler ;

Spoiler
  • Microsoft Edge ,Defender,Appx Uygulamalar -Mağaza vb Hariç- Ekstradan Appx Latin Font paketleri atılmıştır
  • Bluetooth ve Wifi Sürücüleri Silindi   |Lan  Driverler silinmedi|
  • Media Player Silindi , eklemek için .cab uzantılı Güncellemeyi yüklemeniz gerekmekte windows özellikler kısmında bulunmuyor.   

Eklenen Bileşenler ;

• Spoiler
    • Netframework ,MDAC vb Bileşenlerle ilgili iyileştirme ve çıkarma yapılmamıştır. Windows Özellikleri kısmından dilediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.
    • Netframework 4.7.2  Kadar  desteği vardır. 4.8 Yüklenebilir -test edildi-
    • Netframework ,dotnet güncellemesi yapılabilir , servicing stack güncellemeleri için uygun değildir.
    • Ekstradan ; Hxd , Everything , Notepad ,7z yüklendi.

Hyper-V Sürüm ;    Windows 10 Enterprise 1803- |Drive|     1.6GB

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.jpg2.jpg

Edited by polymorpha
bug
  • Like 5
  • Thanks 1

bynec, 23 dakika önce yazdı:

"Bluetooth ve Wifi Sürücüleri Silindi   |Lan  Driverler silinmedi|" Silindi derken kurulumdan sonra driverleri yüklemek için 

kablolu wifi ye bağnalmamız gerekiyor olarak algıladım.

Ethernet kablosu takarak wireless sürücüyü otomatik güncelleştirin windows yükleyecektir.

• Like 1

• polymorpha changed the title to Windows 10 Enterprise 1803.17134 |hyper.1.6gb| Adrenalin |lite 1gb |
polymorpha, 1 saat önce yazdı:

Lite Sürüm Eklendi;            

• Netframework 2.0 3.0 3.5  Yüklü  ,  Hyper-V ,Mağaza , Winsxs deposu silinmiştir. 
  • Mağaza Eklemek İçin ; 
    Please register to see this content.

Ethernet kablosu bulunmayan sadece Wi-Fi üzerinden bağlantıyı sağlayan kullanıcılar için bir çözüm var mı hocam? Bu arada içerik için teşekkürler.

• Like 1

hocam windowsun içine 170 adet wifi driveri kurulmasına karşıyım boykot ediyorum . hatta  bir çok kişiye istihdam bile oluşturdum yani herkes kuramıyor :D 

:)= 

Please register to see this content.
  windows 10 için wifi driverleri paket haline getirdim ama tabi ki güncel değil  2021 ve sonrası yok . 

• polymorpha changed the title to Windows 10 Enterprise 1803.17134 |hyper.1.6gb|