Jump to content

410.000 Üyeye Ulaşmış Bulunmaktayız...

chAsEEr
 Share

Recommended Posts

anlık aktifi sormuyorum ben.. devamlılığı olan müşterileri soruyorum :rolleyes: millet birşey indirip bi daha gelmiyor mu yoksa bizim gibi hergun bagımlı mı?

şu listeye bakabilisin.

http://www.tnctr.com/index.php?act=members[/CODE]

• 3 hafta sonra ...
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

280.000 üyeye ulaştık ama 5.000 aktif üyeye ulaşamadık çoğu üyeler bilmiyor burada

bilgi kaynıyor linkleri almak için üye oluyorlar birdahada çoğusu girmiyor kıytırık sitelerden

sanıyorlar galiba tnctr yi yav kardeşim tncxp yi indirip başka forumlarda hava atıyorlar

cahiller toplumundaki kurnazlar kendini alim ilan edermiş onlarınkide o hesap

Artık başka yerlerde pek takılır mıyız bilmiyoruz. Hele de bazı olaylardan sonra. TNC Türkiye'nin en büyük forumu olacak! :crazy:

Dün Hoşgeldiniz konusunu okuyordum ve mod. arkadışın biri aynen yukarıdaki gibi demiş. İnsanın vay bee! diyesi geliyor. Nerden nereye... Gerçekten dediği gibi oldu yani! :) :)

• 1 ay sonra...
doruk kardeşim bu rakama banned üyellerde dahilmi yoksa banned olanlar düşülüyormu

buna banlanan hoplanan zıplanan uye dahildir. Zaten forumu aktif toplasan 300 500 kişi kullanıyor bilgili arkadaların cogu banlandı formlardaki yorumlara bakarsanız hep yeni uye herkes birşey soruyor ve hep aynı sorular

arkadaşlar aklıma geldide 300.000 ninci üyeye bi kıyak yapalaım naslıl olur tabi mod arkadaşlarımız izin veririse

Hai filmlerde oluyo adam tam marketin gişelerinde ödeme yaparken birden konfetiler falan patlıyo müzikler çalınıyo para ödlü veriliyor marketimizden alışveriş yapan 1 milyonuncu kişi oldunuz bilmem şu ödülleri kazandınız diye filan :D:):D :D

• 3 hafta sonra ...

Umarım 3.000.000. milyonuncu Üyelerimizi hep birlikte görürüz.....

iso9001.jpg

:(

saydax çok güzel olmuş ama orası BELEDİYE degil "EYALETİ " olacaktı.

• 3 hafta sonra ...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...