Jump to content

Lg Kt520

*TOYGAR*

Recommended Posts

• 4 ay sonra...
LG telefonlara tema yükleniyor mu ?

LG KT520 aldım tema yükleniyorsa nereden bula bilirim ?

arkadaşım ben lg choolate kullandım bi aralar hatta o zamanlarda öyle dolaşırken internette her telefon için tema,oyun,uygulama var.

www.mobile9.com

eğer tema için ise tavsiyem (zedge.net)

arkadaşım ben lg choolate kullandım bi aralar hatta o zamanlarda öyle dolaşırken internette her telefon için tema,oyun,uygulama var.

www.mobile9.com

eğer tema için ise tavsiyem (zedge.net)

Maalesef bu model için tema yok oralarda.

Maalesef bu model için tema yok oralarda.

hımmm bide şu adresi dene!!!

Please register to see this content.

eğer olmazsa (zedge.net) adresine git senin telefonuna benzer daha önce çıkmış lg telefonların temaları indir ve dene. Belki bi ihtimal çalışanları bulabilirsin. Eğer o da olmazsa telefonundan tema ayarlarına gel oradan daha çok tema de ve sana yönlendireceği web adresini kopyala ve internette ara. Bu arada diğer lg modellerinin temalarını indirirken onların ekran boyutlarına bak ve o boyutlara uygun lg modellerin temalarını internetten indir ve yüklemeyi dene...

BOL ŞANSLAr...... :)

hımmm bide şu adresi dene!!!

eğer olmazsa (zedge.net) adresine git senin telefonuna benzer daha önce çıkmış lg telefonların temaları indir ve dene. Belki bi ihtimal çalışanları bulabilirsin. Eğer o da olmazsa telefonundan tema ayarlarına gel oradan daha çok tema de ve sana yönlendireceği web adresini kopyala ve internette ara. Bu arada diğer lg modellerinin temalarını indirirken onların ekran boyutlarına bak ve o boyutlara uygun lg modellerin temalarını internetten indir ve yüklemeyi dene...

BOL ŞANSLAr...... :)

Olmadı maalesef. İlgin için teşekkür ederim.

• 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Adresindeki temayı indir zip dosyasını aç içinden çıkan resimleri ayarla oluyor.

Bende LG KU990 cep telefonu var bende yüklenmediğini sanıyordum fakat yabancı bir sitede LG tüm telefonların temaları mevcut ve nasıl yapılacagı verılıyor, en kısa zamanda paylaşacağım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...