Jump to content

Kasa Topladım Uyumlu Mu

başbağlar

Recommended Posts

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Walla dediklerinden hiç bişi anlamadım diyebilirim.

Sadece 2 kart gibi oluşunu anladım :D

Desene benden kötü öğretmen olur :D

neyse.

bak haci gpu-z diye program var sen o programi indir.aç resmini buraya koy.

birde anakartın markasini tam modelini yaz.bakalım bi sorun nedir;)

Son Driveri Yükle. Çift Kart Destekleyen Bir Oyunda Kartı Test Et.

sen gercekten anlıyormusun bılgısayardan cıft kart destekleyen ne demek allah askına? COD 5 de yazan dual kartı dıosan onunla anlayamaz, ayrıca sorun yok ıslemcılerın ramları tek tek gormesı dır sonuc* 2x 896 goruyor sanırım,

Ekran goruntusu verebılırmısın acaba sorununla ilgili konuyu acan arkadas_

Kimin Ne Kadar Bilgisayardan Anladığı Belli Oluyo Sen Merak Etme.

Gtx295, 2 Karttan Meydana Gelmiştir. Sli Sistemlere Benzer Bir Çalışma Prensibi Vardır ve Sli Destekleyen Oyun, Uygulamalarda Sli Gibi Çalışır.

sen gercekten anlıyormusun bılgısayardan cıft kart destekleyen ne demek allah askına? COD 5 de yazan dual kartı dıosan onunla anlayamaz, ayrıca sorun yok ıslemcılerın ramları tek tek gormesı dır sonuc* 2x 896 goruyor sanırım,

Ekran goruntusu verebılırmısın acaba sorununla ilgili konuyu acan arkadas_

Kimin Ne Kadar Bilgisayardan Anladığı Belli Oluyo Sen Merak Etme.

Gtx295, 2 Karttan Meydana Gelmiştir. Sli Sistemlere Benzer Bir Çalışma Prensibi Vardır ve Sli Destekleyen Oyun, Uygulamalarda Sli Gibi Çalışır.

Tek kart Sli sisteme nasil benzer anlat bana ? GTX 295'ın ılk versıyonları 2 karttır sonra tek pcp uzerıne bır yongayla baglanmıs 2 cekırdekten meydana gelmektedır PCI eX 16X verı yolunu kullanır ve cekırdek basına 8X verı yolu dusmektedır, yanı tek verıyolundan ı ıslemcı SLI sıstemler ıse 2 veya 3 adet PCI eX yolundan faydalandıgı ıcın farklı performans gosterırler

16x16x - 8x8x - 16x8x olarak -

SLI destekleyen dıye oyunları ayırmak gıbı bır secenek olamaz yanı hatalı bır bılgı verdın termaltake ancak SLI performansını artırmak ıcın oyun uretıcılerı yama hazırlarlar hepsı bu :shiftyninja:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...