Jump to content

Kasa Topladım Uyumlu Mu

başbağlar

Recommended Posts

Asus P5Q-SE P43 CORE2 DUO DDR2 PCIX

İntel E7600 3.06 3MB L2 MHZ

2 GB DDR2 MHZ KINGTON HYPERX

320 SATA 16 MB NCQ 7200.11 RPM

Multi card 15 in 1

1GB SAPPHIRE HD4830(256) DDR3 16X

Kasa A-Open p4 ATX

Power 550APower Supply 550W 12CM Fan

(klavy +maus+monitör+hoparlör+ddr var)

1150 TL 10 ay taksit alayım mı sistem nasıl görüşlerinizi bekliyorum dolar düşmüşken acale etmek istiyorum

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Güzel bir makina olucaktır.. ama bu makinaya kalkıp stok fan takmanızda.. biraz.. kötü olucak sanırım :D

Kasa konusundada 65 - 100 arası cok güzel kasalar mevcut.. fan konusundada yardımcı olabilirim pm atarsanız.. detaylı bilgi verebilirim.. saygılar dilerim..

güzel pc olur ama Asus P5Q-SE Anakart Alma Çünkü Ben Aldım Hiç Memnun Degilim Bilgisayarı Kapatmaya Çalışıyorum Kapanıyor Ekran Gidiyor ama Kasa Hala Çalışıyor Şu Anda Eski Anakartım Olan Asus P5KPL anakartı takdım ve de çatır çatır çalışıo p5q-se anakartı ise donup duruodu

Yaa iyi de niye böyle bir kasa topladın ???

Yani daha yüksek özellikli bir kasa toplasaydın daha iyi olrdu bence çünkü bu kasa seneye fln. düşük özellikli PC grubuna girecek gibi görünüyor.

Ayrıca neye uyumlu mu

Normal bir ev kullanıcısı için ? neyi düşük.. allahını seversen adam quad makinamı toplasın :D

byhacker kardeşim kartı kullanmış kötü diyo yinede sen bilirsin :D ama sana abitin

Abit-AW9D-MAX-Bild-1.jpg

Bu kartı öneririm 125 ytl gibi bir fiyatta :D

Anakartın Baba adı... Abit ! :)

Normal bir ev kullanıcısı için ? neyi düşük.. allahını seversen adam quad makinamı toplasın :D

byhacker kardeşim kartı kullanmış kötü diyo yinede sen bilirsin :D ama sana abitin

Abit-AW9D-MAX-Bild-1.jpg

Bu kartı öneririm 125 ytl gibi bir fiyatta :D

Anakartın Baba adı... Abit ! :)

yaman bana eskiyi hatırlattın. İntel pentium 3 slort işlemcili anakartım abitti 7 sene kullandım halende duruyor emektar :rofl: Abitte iyi anakart seçim güzel.

yaman bana eskiyi hatırlattın. İntel pentium 3 slort işlemcili anakartım abitti 7 sene kullandım halende duruyor emektar :D Abitte iyi anakart seçim güzel.

hemen şimdi fiyat düzenlemesi yapacağım.teşekkürler yardım ve önerileriniz için üstat

sadece ana kartı değiştirsem yeterli olur mu

bence sende benim gibi bekleyerek daha iyi bir sistem topla geçen zamandada 3-5 bütçene biraz daha arttırabilirsin.

Eylül ü bekliyorum i5ler quad serisinden daha iyi hemde:)

karne hediyesi diye söz verdik tatil bitti doların inişinden faydalanalım diye düşündük..

bence asusdan seri olarak tamamlamalısın kasayı dış kasayı sadece 10-20 dolar fazlasını vererek çelik yapılı güzel şık ve saglam bi asus kasa alablirsin anakartıda asusdan alırsan ona amd yakışır :D

bence asusdan seri olarak tamamlamalısın kasayı dış kasayı sadece 10-20 dolar fazlasını vererek çelik yapılı güzel şık ve saglam bi asus kasa alablirsin anakartıda asusdan alırsan ona amd yakışır :D

Asus P5Q-SE P43 CORE2 DUO DDR2 PCIX

İntel E7600 3.06 3MB L2 MHZ

2 GB DDR2 MHZ KINGTON HYPERX

320 SATA 16 MB NCQ 7200.11 RPM

Multi card 15 in 1

1GB SAPPHIRE HD4830(256) DDR3 16X

Kasa A-Open p4 ATX

Power 550APower Supply 550W 12CM Fan

(klavy +maus+monitör+hoparlör+ddr var)

yukarıdakilerden degiştirip veya ekleme yaparak toplamaya yardımcı olusanız sevinirim arkadaşlar.(oyun ağırlıklı)

Oyun icin demissin ondan yaziyorum/

1- 4830 la oyun oynamak istiyorsan hicbirzaman Extreme Grafikde oynayamayacagini bilmelisin (orn. Crysis,COD5)

2- E7200 gibi uretımden kalkmıs bır ıslemcıyı almandakı mantıgı anlatyamadım(kalkmıs olması gerek gecen hafta)

3- 2GB ram neden?

5- Kasa ve ekran secımınıde onemsızmıs gıbı acıkca yazmamıssın!

sımdı bunları dusun, yardımcı olmak ısterım

Oyun icin demissin ondan yaziyorum/

1- 4830 la oyun oynamak istiyorsan hicbirzaman Extreme Grafikde oynayamayacagini bilmelisin (orn. Crysis,COD5)

2- E7200 gibi uretımden kalkmıs bır ıslemcıyı almandakı mantıgı anlatyamadım(kalkmıs olması gerek gecen hafta)

3- 2GB ram neden?

5- Kasa ve ekran secımınıde onemsızmıs gıbı acıkca yazmamıssın!

sımdı bunları dusun, yardımcı olmak ısterım

arkadaş bilmediğimiz neler varmış biz daha yolun başındaymışız.ögreniriz bütce 1000-1200 sizin önerileriz nedir.

E7600,3.06GHz,1066MHz FSB,3 MB,LGA775,Core2 Duo İşlemci

Gigabyte SC-775,IP43,SES,LAN,SATA,DDR2 1200,1600MHz FSB

2*2 GB, 1066 MHz, DDR II- SOĞUTUCULU OCZ

512,ATI Radeon HD 4850,PCI-Ex,GDDR3,256bit,DVI-I

İşlemci - Anakart - ram - Ekran kartı : Böyle olursa daha güzel olur bu parçalar.

SADECE bu parçalar 830 TL ediyor arkadaşım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...