Jump to content

Metin2 | Autorun | Screen | V1

Jolteon

Recommended Posts

AIO güzel yapmışsın bende bir aralar Metin2 oynadım fakat hep av görevleri yapıyorsun sıkıcı bence bıraktım sanırım MultiHack'lar keyloggerli oluyormuş doğrumudur ? Ultimate Hack'i de şimdi gördüm. Arkadaşım Çok M2 oynuyor bunu indirmesini öneririm.Ayriyetten font seçimin Segoe UI, Tahoma, Verdana, Arial gibi güzel fontlar olabilirdi, Comic Sans MS tarihe gömüldü bence.

sımdı ılk soruya cevap multıhack de keylogger oldugunu dusunelım keylogger sızın makınenızde kı klavye ye bastıgınız harflerı kaydeder ve  maıl olarak gondermez burada bır maıl sayfası v.s olmadıgı ıcın sahtekarlıga da gırmez calısma mantıgını anlatayım ısteyen de taratsın ancak avast ıle olan taratma sonuclarını lutfen buraya yazmayın avast bıraz sıkıntı

oncelıkle ılk sıradakı dırek calıstır secenegı

metin2.bin dosyası exe ye cevırıldı kodları ıle oynanmadı kesınlıkle bu sayede dırek metin2.bin dosyası calıstırıldı 

2.secenek normal acılıs metin2.exe dosyası kullanılıyo aynı sekılde onda hıc degısıklık yapılmadı

3.kısım ayarlar kısmı metin2 gırıs ekranındakı confıg dosyası yanı ekran ayarlarının yapıldıgı kısım

4.kısım metin2 nin orjınal kullanıcı kayıt ekranına gırıs

5.kısım metin2.org forum sıtesının yardım menulerı kısmı nasıl car gelıstırısınız sılahları tanıtıyo v.s

6.kısım dll dosyaları ıle guncellemelerı yapılmıs multıhack programı kesınlıkle vırus yoktur yaklasık 1 aydır kullanıyorum cekme hılesı ısınlanma hılesı v.s ıcersınde mevcut 

7.kısım ultımate hack ıse server secerek para hılesı ımıs ancak nasıl calıstıgını bılmıyorum bılen bırısı varsa buraya yazarsa sevınırım :hug: ovduklerı ıcın koydum bende

2.sayfa dakı tum uygulamalar auto ıt ıle hazırlandı ve sureklı aynı tusa basmayı saglar acıklamaları lınkın uzerınde tutunca goreceksınız dıger yandan sayfadakı muzıklerı durdurma tnc anasayfasına da gırebılırsınız 

Yanii Kesinlikle Güvenli ;)

arkadaşım ellerine sağlık ben oynamıyorum ama kardeşim için indiriyorum çok sağol.saygılar

onemli değil ayrıca buraya sonucu da yazarsan mutlu olurum normal ekran ıle bunun arasındakı farkı yanı ;)

yanlış anlama bunda keylogger falan yok değil mi_? yan bilirsin bir çok insan hırsızlığa başlarda genelde bu tür oytunla için bilirsin sadece sorim dedim beş parmak bir değildir yani her insan farklıdır

Yanlış anlamayın ama nasıl bir sorudur bu? Key logger olsa adam "evet var" der mi?!! :D

Güvenmiyorsanız indirmezsiniz, ya da indirip 10 farklı programla taratırsınız...

Bu arada programı indiriyorum, bizim işyerindeki arkadaşlar da bi hileler kullanıyolardı, onlara vereyim sevinsinler:)

Abi Ben Metın2 Manyaqıyım:) 51 45 ve Sımdıde 38 Lık Charılarım War:D

Guzel Cok Cok Ise Yarar Yapmıssında.Şoyle bırsey Yapsan Daha Iyı Olr.Suerklı " tusuna Bassın Ama Pot Basması Mesela 1 de Ise 1'e 4 Sn de Veya 5 Sn Bir Bassın.:D Ki Daha Az Pot Harcarız.Piyasada BU Yapmıs Oldugun Pro Nun PArca Parcaları Mevcut:) Helal Olsn Yınede

Abi Ben Metın2 Manyaqıyım:) 51 45 ve Sımdıde 38 Lık Charılarım War:D

Guzel Cok Cok Ise Yarar Yapmıssında.Şoyle bırsey Yapsan Daha Iyı Olr.Suerklı " tusuna Bassın Ama Pot Basması Mesela 1 de Ise 1'e 4 Sn de Veya 5 Sn Bir Bassın. :) Ki Daha Az Pot Harcarız.Piyasada BU Yapmıs Oldugun Pro Nun PArca Parcaları Mevcut:) Helal Olsn Yınede

30.SERWER de G.O Oluk Yaptım:) GAME OPERATOR:# GM Yapmadılar AMA:D

oncelıkle benı bılen bılır yapmıs oldugum calısmalardan bu gune kadar hıc bır sekılde vırus keylogger v.s bulunmamıstır senin onerıne gelınce pot az harcama gıbı bıse deıl sonucta pot canın azalınca devreye gırıyo ama bu onerını yapıyım genede hem son guncellemeden sonra bu hıle yıde kapatmıslar

dostum programda bi sorun var sanırım. programı kurdum ve oyuna girdim. oyundaki karekterler görünmüyo ?? sebebi ne olabilir?

oyun çalıştı fakat bu sefer de hileler çalışmıyor :)multi hack hata veriyor.

bi soru sorayım bu arada çin serverlerde oynamanın bi sakıncası var mı ?

dostum programda bi sorun var sanırım. programı kurdum ve oyuna girdim. oyundaki karekterler görünmüyo ?? sebebi ne olabilir?

oyun çalıştı fakat bu sefer de hileler çalışmıyor :)multi hack hata veriyor.

bi soru sorayım bu arada çin serverlerde oynamanın bi sakıncası var mı ?

evet su an yenı cıkan guncellemelerle multıhack ın bu surumunu engellemısler bır usttekı mesajımda da belırttım karakter e gelınce yanlıs server secmıs olabılırsın karakterlerle hıc alakası yok benım rıcam kullanan kısılerın fıkırlerını yazması yazarlarsa guvenırlılıgı ortaya cıkar bunu bır sucmus gıbı gosterdıgını dusunuyorum

Abıcım Dedıgım Gıbı 2 3 Sn de Bır Pot Basmazı Cok Guzel Senın Yaptıgın Programda Cok Guzel Kullanıslı ama : 2 3 sn de Basmasının Sebebı şu:

Örnegın sız 30 lvlık adamsınız 1. koydekı It Ve Cakkaları Oldurdugunuzde de 1 2 gucunuz gıdıor Deılmı:lol: bu ne demek her 1 2 lık vurusde bı buyuk boy pot demek:D yazık deılmı.ha dıeceksın sende kucuk pot al kullan:D o da hıc hıc olmaz onun ıcın dedım aga 2 3 sn lık olrsa cok cok daha ıyı ve senın ıcın farklı olr:D

Edit: Aga sana guvenıyoruz guvenmessek ılk mesajımda belırtırdım zaten. hem sen o kadar ugrasıp emek verecen hemde ıcıne vırus koyacan:)

Hıc olacak Seymı

evet su an yenı cıkan guncellemelerle multıhack ın bu surumunu engellemısler bır usttekı mesajımda da belırttım karakter e gelınce yanlıs server secmıs olabılırsın karakterlerle hıc alakası yok benım rıcam kullanan kısılerın fıkırlerını yazması yazarlarsa guvenırlılıgı ortaya cıkar bunu bır sucmus gıbı gosterdıgını dusunuyorum

öncelikle çalışmana teşekkür ederim. :lol: sanırım bunu ilk mesajda yazmam gerekiyordu. çalışmana güvenmemezlik gibi ya da karalama yapma gibi bir düşüncem yok.öncelikle onu bildireyim. ben karşılaştığım sorunları yazdım sadece. belki benden kaynaklanıyordur diye de "sebebi ne olabilir ?" diye sordum sana. çalışma bence çok güzel onu da söliyim .çalışmanı güncelemeni de sabırsızlıkla bekliyorum. yanlış anlamadan dolayı da üzüntümü bildiririm.

öncelikle çalışmana teşekkür ederim. :) sanırım bunu ilk mesajda yazmam gerekiyordu. çalışmana güvenmemezlik gibi ya da karalama yapma gibi bir düşüncem yok.öncelikle onu bildireyim. ben karşılaştığım sorunları yazdım sadece. belki benden kaynaklanıyordur diye de "sebebi ne olabilir ?" diye sordum sana. çalışma bence çok güzel onu da söliyim .çalışmanı güncelemeni de sabırsızlıkla bekliyorum. yanlış anlamadan dolayı da üzüntümü bildiririm.

hayır bazen boyle seyler olur yukarıdakı yazıları okursan ne demek ıstedıgımı anlıcaksındır umarım sadece bu ıletının bır pekıstırme oldugunu dusundum asıl sen kusura bakma :(

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...